1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oryginalny Firmware

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jestemnajepszy, Lipiec 13, 2013.

1. jestemnajepszy

jestemnajepszy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć
    Czy oryginalny firmware mogę zainstalować na konsolę za pomocą gry? chce wiedzieć bo chyba gra usunęła mi flasha a konsole przerabiałem w 2010. pytam bo chciałem na live pograć bez bana :) Jeśli powiedziałem jakieś głupoty odnośnie pytania to prosze mi wytłumaczyć na czym polega wgranie firmware bo jestem dość zielony w tym temacie a konsole przerabiałem w serwisie czy... nie wiem jak to nazwać ;) jakby co dzięki z góry

2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Skoro gra Ci usunęła flasha to nic nie musisz wgrywać. Możesz grać na live.

4. jestemnajepszy

jestemnajepszy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    przez usunięcie flasha mam rozumieć że nie czyta mi piratów tak? bo niedawno sprawdzałem jeszcze raz i nie działają

5. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
    Tak, czyta wyłącznie oryginały.

Wczytywanie...

Poleć forum