1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oryginalny FirmWare

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MjrYoda, Listopad 14, 2009.

1. MjrYoda

MjrYoda Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ponownie!

Mam przerobioną konsolę, ale chciałbym wgrać sobie orginalny FW, taki jak był na początku. Niby nic trudnego, ale problem polega na tym, że nie mam nigdzie tego FW zgranego... i tu pojawia się moje pytanie: czy są może takie FW gdzieś na internecie do ściągnięcia? Czy może każdy jest indywidualny? (nie mówię o kluczu, bo to już inna sprawa) szukałem trochę w googlach ale nie znalazłem odpowiedzi. Z moim angielskim też nienajlepiej... może ktoś sobie już poradził z takowym problemem?
    Dodam, że mam Liteona

PS. (proszę o wyrozumiałość, szpecem od tego sprzętu nie jestem:))

2. Lotnik421 Xbox One

3. dziewczyna

dziewczyna Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Podkarpacie
    nie ma oryginalnego firmware'u do liteon'ów.

4. MjrYoda

MjrYoda Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aha :( w takim razie pozostaje mi kupić używany hitachi na allegro. Dzięki za odpowiedź

5. sautors

sautors Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    BP
    Kup benq bo lite-on to samo co benq tyle ze do benq da sie wgrac firmware oryginalne

6. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    A ja np mam swój klucz z lite-on przerobionego, mogę go teraz wgrać na nowy napęd benq i włożyć do konsoli i będzie bez przypału?

7. MjrYoda

MjrYoda Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja tak właśnie zamierzam zrobić, pytałem się kumpla co mi przerabiał xboxa i powiedział, że nie ma problemu.

Wczytywanie...

Poleć forum