1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oryginalny Firmware

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bartek6949, Październik 15, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. bartek6949

bartek6949 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Skąd wziąść oryginalny firmware do litenów najbardziej interesuje mnie v2 i v3. Czy aktualizacja usuwająca przeróbkę wgrana na lt flaguje albo coś? Czy mogę wgrać odrazu najnowszy dash? Czy warto zmieniać firmware przed aktualizacją na oryginalny? Jak zdjąć plombę znajdującą się na napędzie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Czy mógłbyś użyć szukajki ? Są odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania ignorancie.

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .

4. bartek6949

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak bym znalazł to bym nie pytał.
    Do drugiego pytania nie jestem pewny bo jedni pisali ,że dostali flage a inni ,że nie więc się pytam jak to wygląda teraz.

5. BROLY

BROLY XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Białaczów
    oflagować może Ci jakaś gra którą źle nagrałeś;p podobno suszarką najlepiej zdjąć plomby
    Najlepsza opcja oryginalny fw.->dash-> lt+ 2.0

6. FNW

FNW Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Takich powinni banować bez ostrzeżenia - nie chce się nawet poszukać - tematy były wielokrotnie wałkowane - np. na temat oryginalnego firmware dokładnie kilka postów niżej !!!

7. bartek6949

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Masz racje był taki temat niedawno ale go nie zauważyłem bo jest na następnej stronie, że były takie tematy na forum to wiem ale znaleźć coś w tej wyszukiwarce graniczy z cudem. Gdybym znalazł to bym się nie pytał.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum