1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oryginalny HDD 250gb Jak podłączyć do PC.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BiKey, Maj 17, 2014.

1. BiKey

BiKey Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Posiadam konsole przerobioną RGH. Chce przy użyciu PC-ta przenieść zawartość z oryginalnego dysku od X360 slim na nowy już sformatowany pod konsolą. Szukam takiego rozwiązania poniewarz przez LAN strasznie długo to idzie, a o ile się nie myle SATA ma znacznie większy transfer. Proszę, nakierujcie mnie ponieważ po podłączeniu dysku do PC nie widzę partycji z xboxowymi plikami.
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kiziel

kiziel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Party Buffalo, ja tym programem przerzucam gry. I wszystko działa. Poradnik mogę wysłać na PW, bo to nie jest z tego forum poradnik.

4. BiKey

BiKey Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znalazłem program do przeglądania partycji FATx o nazwie "USBXTAFGUI_v44". Chodzi bardzo źle, udało mi się zrzucić pliki z dysku 250gb ale jak chciałem wrzucić je na większy już zformatowany pod konsolą to nawet partycji nie dało się zamontować. Działam pod win7. Jeśli możesz to wyślij link. Z góry dziękuję.

5. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    http://xboxforum.pl/jtag-rgh-194/kopiowanie-gier-z-dysk-konsoli-na-pc-195350/ post #6
    i odwrotnie z pc na dysk konsoli

Wczytywanie...

Poleć forum