1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

oryginalny kabel Microsoft HDMI pytanie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xboxvip, Grudzień 7, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. xboxvip

xboxvip Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie na szybko do znawców. Chce kupić oryginalny kabel HDMI Microsoftu do Xbox'a. Znalazłem taką aukcję
    Kod:
    http://allegro.pl/item845025872_microsoft_kabel_hdmi_nowka_x360_sklep_r2pol.html
    w dość atrakcyjnej cenie. Mam pytanie do tych, którzy mają taki kabel czy to na pewno oryginał a nie jakaś podróbka, ponieważ na różnych zdjęciach w Google wygląda on różnie i sam już nie wiem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ale co to za różnica czy M$ czy nie? przecież ten od M$ jest takiej jakości wykonania jak ten za 30zł...

4. xboxvip

xboxvip Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem wiem, ale nie będziemy się rozwodzić na temat, który kabel wybrać bo tematów tego typu było dużo. Z pewnych powodów zależy mi żeby kupić oryginalny. Więc jeżeli ktoś wie czy to faktycznie oryginał to proszę o odpowiedź.

5. Diuran

Diuran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Skawina
    jak dla mnie to on wyglada jak oryginalny, pozłacane wejscie tak ze jest git, a cóż to za powody ze musisz miec orginal:d

pozatm ten koleś co t osprzedaje jest poważnym sprzedawcą, tak że musi być orginalny

6. tinOFbeer

tinOFbeer Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Breslau
    heh kabel z materiału o najwyższej jakości za 3 dyszki za 2 metry hmm to ciekawe z czego kable robi Bandridge/Profigold albo Monster Cable?

7. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ten kabel najwyższej jakości spierdaczył mi sie po pół roku.

8. loopguru

loopguru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Ale ładne logo MS na tym kabelku;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.