1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oryginalny kabel Microsoftu <jaka to wersja?>

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Ankoholik, Czerwiec 17, 2012.

1. Ankoholik

Ankoholik Xbox One Xbox One Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Białystok
    Witam, MS dawał kable HDMI w latach 2007-2009 do konsol Elite.

Wie ktoś ile ten kabel ma żył i jaki dziś spełnia standard?

Jest to wersja 1.2 (jak tam tamte lata) ale jak MS wykorzystał wszystkie PINy to może dziś służyć jako 1.4

Pyt jest bo kabel w sklepach kosztuje 120 PLN a ja taki kabelek mam i nie wiem czy inwestować specjalnie w kabel 1.4 (pod 3D) czy tez obsłuży choć na tym kablu wyświetla mi filmy 3D ,ale nie wiem czy traci na jakości efektu głębi)

Ktoś porównywał jakość kabla MS do kabla z standardem 1.4?

dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie ma różnicy z grami na X'a, ale do 3D raczej będziesz musiał zakupić nowy. Ja kupiłem na Handlowej 7 w Białymstoku Lindy 1.4a za 70zł (sklep RMS) i świetnie sprawuje się już półtora roku.

Wczytywanie...

Poleć forum