1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oryginalny kabel?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez janu, Październik 10, 2010.

1. janu

janu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hej, mam pytnaie... czy to oryginal i zapewni mi super jakość KABEL XBOX 360 VGA HD AV COMPONENT NAJTANIEJ HIT (1251168526) - Aukcje internetowe Allegrol (bo widzialem taki sam w media markt za 129zl ^.^) w poruwnaniu do tego?KABEL VGA XBOX 360 GOLD PLATED HURT SOSNOWIEC (1245786114) - Aukcje internetowe Allegro

Aha i to napweno te same kable? bo na real foto jest av i 3 chinche a na takiej focie wyżej jest vga av i 2 chinche . wtf?

i jest taki kabelek, który zapewni mi granie w 1280x1024 na 19" monitorze?

2. Lotnik421 Xbox One

3. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Te kable będą dobre :)
    P.S. masz xbox'a z HDMI ?

4. janu

janu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1. Kupiłem na allegro Jaspera, jutro pewnie będzie
    2. Cy ten kabel to taki który zaczyna się na AV i kończy się na VGA i 2x chinch?? AV do xboxa VGA do monitora @x chinch przejściówka i głośniki??

P.S. po co mi hdmi do tego kabla?

5. Robert123456

Robert123456 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  6. honor

honor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kable z pierwszego postu nie są oryginalne. Niestety z zamiennikami VGA jest loteria. Mogą mieć dobry obraz albo po prostu kaszanę z poświatą. Najlepszym wyborem będzie oryginalny kabel od MS lub big ben.

Wczytywanie...

Poleć forum