1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oryginalny klucz w przerobionej konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wendka, Styczeń 22, 2010.

1. Wendka

Wendka Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Wczoraj postanowiłem upomnieć się u sprzedawcy konsoli o oryginalny klucz a on powiedział że "dyski im sie zepsuły" i nie posiada mojego klucza, po czym stwierdził że jest w stanie mi wyciągnąć ten klucz na nowo. Czy jest możliwe żeby z przerobionej konsoli wyciągnąć oryginalny firmware a jeśli nie to skąd mam wziąść dvd-key który trzeba wpisać w jungle flaszerze aby móc wgrać firmware z linka podanego gdzieś na tym forum(mam liteona i ixtreme 1.6)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    z przerobionego napędu nie wyciągniesz oryginalnego firmwaru (bo został zmieniony),
    ale da się odczytać na nowo klucz napędu który nadal w nim "siedzi" :D

do adam372

- wiem o tym ... :)
    ale pytanie brzmiało " czy z przerobionej konsoli da się wyciągnąć
    oryginalny firmware" ... :shisha

4. adam372

adam372 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    polska - lubelskie
    Oczywiście że się da klucz wyciągnąć.
    Kłania się jungleflasher. Zakładka DVDKey i opcja Dummy from iXtreme :D
    Jak będziesz wgrywał iXtreme LT to zapisz sobie to co wyciągniesz bo potem już nie będzie tak różowo :shisha

do qazimodo: na sieci można znaleźć czyste fw do litka więc w czym problem. Key to podstawa.

Trochę zaspałem z tym postem :)

5. Piachu007

Piachu007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Nalepiej włącz Jungleflashera i daj Spoof Source to target i przekopiuje ci key z aktualnego do oryginalnego (musisz odzczytać ten który masz)
    Ps.Daje paczkę gdzie znajdziesz ofyginalne Fw do Liteon"ów
    Liteon Original Firmware ¦ MEGAUPLOAD — fileLinkFind

Wczytywanie...

Poleć forum