1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oryginalny komponent czy hdmi ??

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez gelu87, Styczeń 27, 2009.

1. gelu87

gelu87 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ktory kabel da lepszy obraz ?? mam tv lcd lg 3000 32 cale hd ready i uzywam oryginalnego kabla komponent ktory jest dolaczony do konsoli i moje pytanie czy jak kupie hsmi bd mial lepsza jakos obrazu ? w jakis stopniu lepsza ?? kolory ostrosc itp w grach ..... ??

niech wypowiadaja sie osoby ktore testowaly oba kable a nie osoby ktorym sie tylko wydaje ze nazwa hdmi zawsze jest lepsza

i ewentualnie ktory kable hdmi kupic zwykly za 20zl czy lepszy za 100

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Kabel HDMI daje lepszą ostrość i obraz jest czystszy, a co do ceny to za 20zł kabel wystarczy :)

4. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    gdzie wy takie tanie kable znajdujecie? :/

5. pawelkrak

pawelkrak V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków/Wieliczka
    Praktycznie miedzy HDMI a COMPONENT ja nie zauwazylem roznicy. Moze jak jest to minimalna. Miałem swego czasu na COMPONENT i pozniej kupilem wypasiony kabel HDMI pozłacany i tu i tu nie wiele zauwzylem ;) i wroiclem do COMPONENTA bo z HDMI po przejsciu na TV i powrot na HDMI tuner mi sie resetowal cos jak by zlacze HDMI resetowalo XBOXA. Zostałem na COMPONENT.

6. gelu87

gelu87 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    sloniu w mediamarkt kable hdmi zaczynaja sie od 19,99 zl do 139zl ;]

7. smiti

smiti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chorzów
    I nie kupujcie tych drogich, kabel HDMI to przesył cyfrowy czyli ten tańszy ma dokładnie taką samą jakość jak ten najdroższy.

8. gelu87

gelu87 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ale ten najtanszy zrobiony jest z gorszych materialow ....... wiec roznica bedzie chyba tak samo jak kupic koszulke na targu a w sklepie orginala :p

9. kris-t-off

kris-t-off Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie, takiej różnicy nie ma, cóż z tego że z "gorszych" materiałów skoro to jest sygnał cyfrowy, wiec nie ma czegoś takiego jak śnieżenie czy coś. sygnał albo jest albo nie ma wogóle, nie ma nic pomiędzy. te 100 zł które płacisz więcej to za pozłacane koncówki i dla wlasnej satysfakcji, niczego innego. ;)

10. ventrue

ventrue Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lubin
    Ja widzę dużą różnicę między kablem Component a HDMI (firma Watson, 29.99 - Real), obraz jest czystszy i wyraźniejszy, a i nawet Fight Night 3 jakoś tak ładniej wygląda ;)

11. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
  12. blizz82

blizz82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja też nie widzę różnicy między tymi kablami na samsungu 32 cali

13. arczibeatbox

arczibeatbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Dziś kupiłem sobie kabel HDMI za 20zł u kolesia z osiedla (ma firme z XBOXami i całym sprzętem do nich) różnicę zauważyłem od razu :eek: i to na dodatek w samym menu !! a w grze to dopiero było .
    na oryginalnym kablu co miałem z konsolką to nie widziałem literek na ekranie (chodzi mi o: A,B,X,Y) a po podpięciu kabelka... niebo :D i koleś z awatarka jakby taki bardziej przystojniejszy ^^

blizz82 mam Samsunga 32" - ustaw sobie kolorystykę na: DYNAMICZNY

Wczytywanie...

Poleć forum