1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oryginalny Pad XBOX 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pietro5, Sierpień 31, 2014.

1. pietro5

pietro5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemanko! Postanowiłem kupić pada do pc bo uwielbiam grac w wszelakie slashery i wybór padł na xboxowego pada. Tylko jest problem a mianowicie podróbki. Z tego co widziałem dużo allegrowiczów sprzedaje pady z 12 miesięczną gwarancją więc wydaje mi się, że 24 miesięczne są bardziej wiarygodne. PAD PRZEWODOWY MICROSOFT DO XBOX 360 oraz PC,SKLEP (4536569383) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ten pad jest oryginalny? Na zdjęciu mało co widać. Wydaje mi się jednak, że to dość wiarygodny sprzedawca. Jak macie pewność oryginalności pada to możecie podesłać linki. Z góry wielkie dzięki!

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. Dawidovy

Dawidovy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na twoim miejscu kupiłbym bezprzewodowy wraz z adapterem PC. Wiele wygodniej się gra niż na kablu moim zdaniem.

5. pietro5

pietro5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    U mnie średnio z kasą a pokój mam mały więc wybiorę wersje z kablem. Nie wiedziałem, że dostanę taniej pada w Media Markcie . Jutro pójdę kupić, dzięki wielkie ^^

6. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie masz co obawiać się podrubek! Ba nawet w UE nie dostaniesz zamiennika tańszego tylko z azji import..... Pad x360 jest trudny w podrabianiu wieć nikt się tym nie zajmuje ., podróbki mają tylko srebrny kolor bez zielonego X na tym dużym guziku na środku i spusty działają jak przyciski

7. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    I tu się mylisz kolego ostatnio kupiłem przewozowego z allegro na pierwszy rzut oka pad oryginał praktycznie nie do odróżnienia po podłączeniu bardzo rażące światło święcenia na klawisze guide po rozkręcenie pada to co ujrzałem w środku rozbawiło mnie czysta chinszczyzna na pcb nic nie lutowanie analog można było normalnie z płyty wyciągnąć silniczek wibracji masakra zalane klejem na gorąco i jeszcze wiele innych fajnych chińskich różnic co do oryginału jutro wrzucę wam foto a i dodam że gość upierał się ze 100% oryginał po wysłaniu mu zdjęć nawet nie dyskutował tylko od razu oddał kasę tak czy inaczej zwykły przysłowiowy kowalski nie jest w stanie odróżnić pada chińczyk-a od MS

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  8. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To i tak miałeś farta bo jak by nie zwrócił to nic byś nie zrobił allegro jest słabe 0 bezpieczństwa.. jedynie możesz policje wzywać ale kto by chciał później na policje chodzić i do sądu o te kilka dych... :(

9. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    wrubsson, byłoby fajnie jakbyś faktycznie te fotki wrzucił. myślę, że nie tylko ja chciałbym zerknać, jak ten chiński pad wygląda, z ryżem w środku. :D

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Są i kopie których się nie da rozróżnić. Dopiero po rozebraniu.

11. pietro5

pietro5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem coś takiego Joypad MICROSOFT Xbox 360 Controller Czarny - Media Expert A tutaj łapcie zdjęcia pada Zdjęcia - Pokazywarka.pl Nie czy to czasem nie podróba, nigdy nie miałem w dłoniach innego pada 360, jedynie co pady za 50 zł u kumpli no i ten sprawia wrażenie bardzo dobrze dopracowanego. Sprawdziłem czułość gałek i jest ona na naprawdę wysokim poziomie, więc wydaje mi się, że to oryginał.

12. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Oryginał. Poza tym w takich sklepach nie trafisz na podróbki.

13. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Zgodnie z obietnicą przesyłam fotki PCB podróbki i oryginału MS różnice widać gołym okiem

14. pietro5

pietro5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki ludzie za pomoc i upewnienie! :) Z minuty na minutę gra mi się coraz lepiej. Xboxowy pad to kawał dobrej roboty.

Wczytywanie...

Poleć forum