1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oryginalny Splinter Cell Blakclist a RGH?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Stryfe, Lipiec 26, 2015.

1. Stryfe

Stryfe Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.Tak jak w temacie czy ktoś z was kupił oryginalnego SC Blacklist i zainstalował na RGH? Jak to wygląda z teksturami? Pytam ponieważ nie chcę wywalić kasy,a nie zagrać w jakości HD. Pozdrawiam. ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Musisz mieć HDD w kieszeni na dysk skonfigurowany jako dysk XBOX360. Inaczej tekstury nie będą działały. Skoro masz RGH, to każdy dysk 2.5 cala będzie dobry. Musisz się tylko liczyć z tym, że jak wrzucisz go do X360 to stracisz wszystkie dane na nim (bo xbox360 sformatuje go dla własnych potrzeb)

4. Stryfe

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam dysk w konsoli 500gb i chciałem skopiować z płyty oryginalnej,ale zastanawiam się tylko jak tekstury beda działać.

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Będzie to działać bez problemów sam miałem na RGH wiele oryginalnych gier zgranych ze swoich płyt i nie było z tym żadnych problemów a jak masz z czymś problem to odpal oryginalnego dasha.

6. Stryfe

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chcę tylko się upewnić,aby nie wywalić kasy w błoto :/

7. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Żeby to działało, to dysk w konsoli (ten 500gb) musi być dostosowany jako urządzenie magazynujące XBOX - tzn. musi być widoczny w oryginalnym dashboardzie w zakładce pamięci. Jeżeli tak jest to nie musisz się niczego obawiać.

Wczytywanie...

Poleć forum