1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oryginalny XBOX (pierwszej generacji) - softmod, nowy dysk (pomocy)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez blueBen, Czerwiec 21, 2015.

1. blueBen

blueBen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, posiadam Xboxa pierwszej generacji. Kiedyś znalazłem w internecie poradnik jak zainstalować softmoda (wystarczyło podmienić jakieś pliki za pomocą programu Explorer360 i taśmy IDE), niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem i pliki te zostały usunięte z dysku twardego. Efekt jest taki, że po włączeniu konsoli wyświetla się tylko logo, nie można zmienić ustawień ani grać w gry :(.
    Teraz postanowiłem zabrać się za tego Xboxa, kupiłem dysk 40 GB na IDE, chciałbym na niego wgrać xboxowy system wraz z softmodem, niestety nie wiem jak się do tego zabrać. Proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawid07051994

dawid07051994 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Może lepiej daj to komuś kto się na tym zna, samemu możesz ponownie coś popsuć :)

4. blueBen

blueBen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wydaje mi się, że gorzej już tego nie można popsuć, niestety nie znam nikogo, kto mógłby mi pomóc :(

5. dawid07051994

dawid07051994 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Poczekaj aż odpiszą inni użytkownicy jest tutaj paru dobrych fachowców pewnie coś zaradzą :)

blueBen lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum