1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oryginalny xbox360 i rgh odpalenie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maxikox132, Grudzień 25, 2015.

1. maxikox132

maxikox132 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Posiadam xboxa 360 z 2012 roku i jest on przerobiony na mozliwośc grania na płytach nieoryginalnych,podobno ma też RGH z tego co wiem. Interesuje mnie gra którą mam na pendrive ale nie potrafie jej zainstalować... Nie wiem jak otworzyc ten cały dashboard i co potrzeba do jego odtworzenia. Interfejs głowny 2.0.16203.0 nie wiem czy to coś zmieni ale chciałbym zaaktualizować do najnowszego!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Boll

Boll Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zduńska Wola
    Aby grc w najnowsze gry musisz wgrac nowego freebota. Nastepnie najlepiej jakbys glwgrwl sobie Aurore wtdy mozna myslec o wgrywaniu gier

4. maxikox132

maxikox132 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Średnio zrozumiałem. Mam pobrać Freebota i wgrać go z pena na xboxa po czym mogę juz gry sciągać?

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie każda konsola ma unikatowy plik aktualizacji, generuje się go na podstawie odczytanej pamięci. działa jtag rgh tematy przyklejone.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum