1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oryginały na wersji iXtreme 1.51

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez kielbas99, Styczeń 13, 2015.

1. kielbas99

kielbas99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Okolice Białegostoku
    Witam.
    Posiadam xboxa 360 z datą produkcji wypadający na rok 2005 (bez złącza HDMI). Dziadek bardzo dobrze się trzyma, chociaż są czasami problemy z czytaniem przeróbek. Od jakiegoś czasu w ogóle go nie używam, ponieważ wersji z 2005 r z napędem Hitachi chyba nie do końca da się przerobić, aby śmigały na nim gry typu GTA V itp (chociaż dokładnie nie szukałem informacji). I tutaj moje pytanie, aby zagrać np. w oryginalną Fife 15 potrzebuję konsolę bez flasha? Czy po prostu po zakupie gry i zainstalowaniu update gra będzie śmigać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli kupisz oryginał FIFA 15 i dokonasz updatu dasha z płyty lub pena, to zainstalujesz bez problemu i będziesz mógł grać offline. Przy online złapiesz niestety cichą aktualizację i potem na kopiach już nie pograsz.

kielbas99 lubi to.
  4. kielbas99

kielbas99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Okolice Białegostoku
    Nie zależy mi granie online oraz na kopiach, nie mam na to za bardzo czasu. Parę meczyków w fife ze znajomymi przy piwku to jest to. Dzięki wielkie za odpowiedź.

Wczytywanie...

Poleć forum