1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Osiągnięcia i Savy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez M3TH22, Luty 8, 2011.

1. M3TH22

M3TH22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    INOWROCŁAW
    Mam pytanko a więc usunąłem swój stary profil na konsoli gdzie miałem wszystkie osiągnięcia savy itp ale usunąłem sam profil wszystkie savy itp zostało gdy wchodzę w ustawienia konsoli gry to wszystko w co wtedy grałem jest podpisane jako nieznajomy profil czy coś w tym stylu czy da rade jakoś to podpiąć pod mój obecny Profil ?? bo trochę szkoda mi tych savów i osiągnięć

Z góry dziękuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Meis

Meis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk
    a też mam pytanie dotyczące profili,
    jeżeli zainstalowałem jakąś grę na 1 profilu i gram w grę 2 osobową to zdobyte osiągnięcia dodają się dla 2 użytkowników ?

4. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    @M3TH22 savy chyba tak ale to jest nielegalne a pkt to nie wiem

@Meis nie rozumiem tego stwierdzenia "zainstalowałem jakąś grę na 1 profilu"

5. rafciu

rafciu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    @ Meis zależy jakie osiągnięcia jeśli np. przejście jakiejś kampanii to tak dostają tego achiva 2 osoby.

6. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    @up no rzeczywiście bo jeżeli np. dajmy na to jest achievement: strzel 5 headshotów pod rząd to dostaje go osoba która strzeliła 5 headshotów a nie dwie, ale to chyba jasne chociaż nie wszyscy o tym wiedzą...

7. M3TH22

M3TH22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    INOWROCŁAW
    mozna sie dowiedzieć jak te sejvy przypisac pod swój obecny profil ??? może ktos napisac jak to zrobić z Góry Dzieki

Wczytywanie...

Poleć forum