1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Osiągnięcia na stronie xbox.com

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Amaranth4055, Listopad 17, 2014.

1. Amaranth4055

Amaranth4055 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Dlaczego na stronie xbox.com nie mogę zobaczyć wszystkich gier w ktorych mam osiągnięcia jak np. Battlefield 3 i Far Cry 4? Np. w battlefield brakuje mi 2 osiągniec ale nie wiem ktorych bo nie mogę przejrzeć wszystkich :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. LoRo1987

LoRo1987 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    Możesz je przejrzeć na konsolce przecież ewentualnie wpisujesz w googlach xbox 360 achievments i też masz tego od groma

4. Hardkooro

Hardkooro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze
    Siema
    A miałeś podłączoną konsolę do neta? Może profil nie zdążył się jeszcze zaktualizować, co wydaje się dziwne. Far Cry 4 jest nową grą, a czasami jest tak, że synchronizacja informacji po prostu trwa dłużej.
    Pozdrawiam!

Wczytywanie...

Poleć forum