1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Osiągnięcia

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kodzir, Kwiecień 1, 2014.

1. kodzir

kodzir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tychy
    Witam. Jest może jakaś stronka z opisem jak zrobić osiągnięcia w poszczególnych grach ? Chodzi głównie o te w języku ang. bo orłem w tej dziedzinie nie jestem, a tłumacz google czasem jakieś kompletne głupoty pokazuje. Byłbym bardzo wdzięczny o podanie takowej strony jeśli coś takiego jest, bo mam nową konsole i chce robić wszystkie możliwe gry na 1000 GS ( oprócz tych w których jest coś online )

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Znajdz spis achivow na google, potem nazwe achievementa na YouTube i dzialaj :)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. kodzir

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tychy
    Problem w tym, że nie do każdej gry można znaleść w jezyku pl np. Crash Mind Over Mutant znalazłem tylko spis osiagnieć po ang. to równie dobrze mogę sobie to sprawdzić w konsoli.

5. Morph

Morph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Niestety na xboxa chyba takiej stronki nie ma, a przynajmniej nie slyszalem o takowej. Jeśli gra wyszła na konsole sony i ms to mogę ci polecić PS4 & PS3 TrophyHunters - trofea, poradniki do gier na PlayStation 3 i PlayStation 4 po Polsku .
    w 99% pokrywa się to z xboxem i wszystko pisze po polsku. Do całej reszty niestety język angielski i/lub zmysł obserwacji filmików z youtuba :D. Na Xbox One, Xbox 360 Achievements, News, Reviews, Guides & Forums at XboxAchievements.com w komentarzach zwykle pojawiają sie odnośniki do konkretnego osiągnięcia jeśli jest problematyczne lub mało zrozumiałe.

1 osoba to lubi.
  6. kodzir

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tychy
    No nic, dzięki za pomoc, jakoś będę musiał się z tym uporać :)

7. masti1986

masti1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Southampton(Wielka Brytania)
    kodzir albo używaj google translator tylko że nie tłumacz całymi zdaniami tylko np 3 zdania i tak dalej wtedy lepiej to działa

1 osoba to lubi.
  8. kodzir

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tychy
    Dobry pomysł :) Dzięki za pomoc :)

9. freeak.klo

freeak.klo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dunoon, United Kingdom
    Zawsze mozesz wrzucić tytuł gry w wyszukiwarkę na YouTube z dopiskiem all achivments i powinno wyszukać wszystko:)

freeak.klo

Wczytywanie...

Poleć forum