1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Osiągnięcie w Fable 3-problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SEBA VENCEDOR, Lipiec 14, 2013.

1. SEBA VENCEDOR

SEBA VENCEDOR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WARSZAWA
    Witam. Mam problem w niedawno danej darmowej grze Fable3.Chodzi o osiągnięcie-"Zdobądź 2000 pkt. w strzelaniu z moździerza w Forcie Mourningwood".Po wielu bólach(bo jest to misja w stylu 100 razy przegrasz za 101 ci się uda)zdobyłem raz 2200pkt i raz 2000 ale achievement nie wskoczył :sorrow: . Patrzyłem w poradnikach ale jest napisane, żeby zdobyć 2000 i nic więcej. Czy darmowe Fable 3 od MC ma jakiś błąd z tym osiągnięciem czy ja coś źle zrobiłem. Jeśli ktoś ma podobny problem lub zdobył to osiągnięcie bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Dziwna sprawa, mi za bodajże piątym razem udało się zdobyć trochę ponad 2000pkt i achievement wskoczył.
    Spróbuj jeszcze raz podejść do tej misji, możesz ją powtarzać x razy.

TU do Fable 3 masz wgrane? Jeśli nie, to połącz się z XBL i pobierz.
    Ew. wyczyść pamięć cache, chociaż nie wiem czy to coś da.

1 osoba to lubi.
  4. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ten achievement jest "troszkę" zbugowany. Jak nie wskoczy za pierwszym razem to niestety trzeba próbować dalej - do skutku. Nie ma opcji żeby nie wskoczył, ale czasami jest za pierwszym razem a czasami za piątym.

Tekst z Fable 3 poradnik

1 osoba to lubi.
  5. SEBA VENCEDOR

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WARSZAWA
    OK. Dzięki będę próbował bo już myślałem, że mam jakiś błąd gry lub jest jakiś haczyk w tym osiągnięciu :chuncky:

6. SEBA VENCEDOR

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WARSZAWA
    Ostatnio podszedłem do tej "misji" i faktycznie za czwartym razem osiągnięcie wskoczyło :05.18-flustered:

7. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    Ja to robię zawsze za pierwszym razem. Najlepiej jest jezdzić kursorem od prawej do lewej i od lewej do prawej ale szybko wtedy szybciej wychodzą szkieletory i nie ma bata żeby nie wbić 2k punktów:) Taka rada na przyszłość.

Wczytywanie...

Poleć forum