1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ostatni Boss Dark Sector.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez seba1415, Sierpień 29, 2008.

1. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Kurde no nie no tego sie nie da!! :mad: :mad: Już szału dostaje gram chyba z 1,5h i nie moge zabić ostatniego bossa w Dark Sector. Pierwszy etap ładnie cacy wszystkie te ego macki sie psują ładuje w tego kolesia jest 2 etap muszę znowu rozpieprzyć te macki OK brawo 1 ded ale 2 ooo nie nie moge jej zniszczyć po prostu nie da sie nie wiem moze jest jakiś specjalny sposób na to błagam pomocy inaczej tą gierka czekają ciężkie czasy.... 8)

2. Lotnik421 Xbox One

3. S_X

S_X Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: Ostatni Boss Dark Sector.

na tych mackach masz takie jakby krysztaly swiecace to strzelaj w nie najpierw z pistoletu zeby sie otwarla wtedy pradem ja i tyle :)

4. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Odp: Ostatni Boss Dark Sector.

No dzięki bo rozpierniczałem je ale nie wiedziałem jak to działa biore sie za gre :D
    DZIĘKI

Wczytywanie...

Poleć forum