1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ostatni temat o Internecie :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez VESPERUS, Grudzień 16, 2009.

1. VESPERUS

VESPERUS Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wolsztyn
    Ostatnie pytanie (o internecie). Mam stałe łącze i mam na dachu (chyba router przewodowy) przynajmniej są w nim wyjścia RJ-45. Z niego idzie kabel do komputera i moje pytanie jest takie. Mogę kupić 20m kabla prostego i poprowadzić go przez dach i wiercić dziury w ścianach i dopiero podłączyć go do X360. Ale chcę prościej mam przejściówkę aby wydłużyć kabel Ethernet i teraz tak nie wiem jaki to kabel (chodzi o ten co idzie z dachu do kompa) czy to kabel prosty ??? czy scrosowany bo jeśli prosty to kupię max 3m kabla a jeśli nie to muszę zainwestować w 20m scrosowanego i wiercić w ścianach

Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZ :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. jerro

jerro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jak ty jeszcze nie dostałeś bana , to ja nie wiem...widocznie ludzie mają cierpliwość, pytasz w kółko o to samo , chociaż dostajesz odpowiedzi w poprzednich postach to zakładasz nowe wątki.Pomyśl czasem sam albo poszukaj na forum!Wystarczy pomysleć!jak chcesz przedłużyć przewód , to chyba naturalne ,że przewodem o identycznym wejściu i wyjsciu czyli prostym!

Wczytywanie...

Poleć forum