1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ostatnia deska ratunku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez anchol, Grudzień 8, 2010.

1. anchol

anchol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam co można zrobic ... otóż mam taki problem, ze mam przerobionego xbox'a i chciałem z niego wydobyć klucz zeby moc przerobic na LT+.
    Probowałem juz wszelakimi sposobami spear/probe ... sztuczka z igielka do odczytywania przy przykladaniu do R707 i nic caly czas wyskakuje mi w JF komunikat zeby do polowy wysunac tacke chociaz tak robie caly czas.
    Ostatnio nawet zlutowalem lutownica 2 punktry R707 i R708. Odpalam X'boxa wszystko niby ladnie idzie... i kiedy juz klikam Damny zeby klucz wydobyc ten sam komunikat.
    Po probach odzyskania klucza sadze, ze przerobka to LT 1.1, bo byla przerabiana pierwszy raz w serwisie. Co do serwisanta poszedłem do niego, ale powiedział mi, że nie ma opcji odzyskania dla niego.
    PS. Czy ma to jakis zwiazek ze przy Device nie pisze mi Via controller Tylko pisze w moim przypadku standardowy podwojny kontroller PCI IDE. Dzieki za szybka odpowiedz. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    jak masz wgrane LT1.1 i nie masz klucza ,to tylko pozostaje metoda MRA
    ciecie i lutowanie scieżek....

ma ci pisac kontroler SATA a nie IDE !!!

Wczytywanie...

Poleć forum