1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ostatnie już chyba moje pytanie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Janusz15, Styczeń 17, 2009.

1. Janusz15

Janusz15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przepraszam że zadaję tyle pytań, ale to już chyba ostatnie moje pytanie. Czy jak wkładam płytę Do Xboxa 360 (Nie uruchamiam gry tylko wkładam płytę) To płyta z jakieś 30 sekund się kręci, wydaje dziwne dźwięki (napęd samsung) a potem przestaję się kręcić i wydawać dziwne dźwięki. Czy to normalne? Proszę o odpowiedź i Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrzysiekeM

KrzysiekeM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Małopolska
    A jak brzmią te dziwne dźwięki?? To poprostu szum? stukanie? piszczenie? Głośny szum jest normalny, przecież płyta musi sie kręcić ;) a czy podczas grania dalej są te "dziwne" dźwięki? sprawdzałeś płyte czy nie jest pęknięta?

4. marwol

marwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Moim zdaniem to co słyszysz to normalne dźwięki wczytywania danych z płyty. Laser pracuje to słychać takie coś jak szumozacinanie (nie wiem jak to nazwać ale słychać takie cos jak się windows włącza na kompie ;))

Też tak mam.

5. Janusz15

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem dźwięki dźwiękami. Jest to takie Stukanie, i chodzi mi o to że płyta Zaczyna się kręcić a po 30 sekundach przestaje, i piszę [otwórz napęd] i nie mogę uruchomić jak dotychczas żadnej gry! napęd mam Samsung, próbowałem triku z Gumką recepturką, ale jakoś mi nie podziałał i płyta przestawała się kręcić. Po prostu nie mogę włączyć ani jednej gry.

6. Acer4ever

Acer4ever Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tychy
    Ani oryginałów ani "piratek" ?

7. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jak nic nie działa to napęd do wymiany.

8. Janusz15

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ani jednego oryginału nie próbowałem >_< Próbowałem jeden film na płycie (Orginalny oczywiście) Ale film to film, filmów mi nawet na PS2 nie wczytuję więc może tak to u mnie być. Co do gier to nie wiem >_>

Wczytywanie...

Poleć forum