1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ostatnie oprogramowanie, które nie usunie LT?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Spartacus, Grudzień 24, 2011.

1. Spartacus

Spartacus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    Mam pytanie jakie jest ostatnie oprogramowanie (dashboard), które NIE usunie przeróbkę LT 2.0 z napędu slima? Który, krótko mówiąc można śmiało wgrywać bez reflasha.

Czy jest nim 2.0.13146.0 ? Będę wdzięczny za informacje, bo znajomy ma jakiegoś 12416 i chcemy wgrać możliwe na dzień dzisiejszy najnowszego, który nie tknie LT.
    Xbox 360 system software - Wikipedia, the free encyclopedia

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Jak ma Lt 2.0 to zadna aktualka nie usunie

4. Spartacus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki za szybką odpowiedź.

Czyli jak wgramy 13604 przez pendrive to LT będzie dalej bezpiecznie w napędzie mimo ostatnich aktualizacji napędów przez MS - jak mówię, ma w konsoli oprogramowanie chyba z 2010 roku, świeży nabywca. A nie chce, żeby był bez LT (możliwości grania) do czasu ukazania się wersji 3.0

Mam rozumieć, że 14699 nie ma co wgrywać (przez pendrive) ze względu na nowe tablice DAE.bin, które mieszają przy odpalaniu pozycji z XGD3, zatem z tym dashem pozostaje czekać na LT 3.0?

5. venom12

venom12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak znajomy ma dasha mniejszego niż 2.0.13146.0 to usunie mu przeróbkę,

6. Spartacus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Teraz nie wiem kogo słuchać, bo poprzedni rozmówca mówił co innego.

Co prawda znajomy ma 2.0.12416.0. Zatem jakiego mogę nowszego wgrać niż ma, który jej nie usunie? Musimy coś wgrać.

Wczytywanie...

Poleć forum