1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ostatnie pytanie nooba, jak nagrywac gry na xbox360?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez herbatkowy, Luty 23, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. herbatkowy

herbatkowy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrołęka
    Ostatnie glupie pytanie, jutro przyjdzie do mnie moj x360 elite przerobiony i zastanawiam sie jak nagrywac gry na plytki DL, bo kupilem sobie dwie. Sciagam plik z gra w formacie PAL, z rozszerzeniem .iso, i co dalej? Moglibyscie jakos mi to latwo wytlumaczyc? Dzieki i pozdrawiam.

PS: A co jezeli gra jest na 2DVD ? Jak np. Forza 3 ? Jak to nagrac?

2. Lotnik421 Xbox One

3. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    Wypalasz CloneCd plik .dvd a forza palisz 2 sztuki .

4. herbatkowy

herbatkowy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrołęka
    Czekaj czekaj jeszcze raz, najzwyczajniej wypalam plik .iso na DVD za pomoca clonecd, i to wszystko?? Bo nie wiem czy dobrze zrozumialem. BO czytalem o jakichs ABGX360 nie wiem o co chodzi. Bede mial elite iXtreme 1.61, i nie mam pojecia jak sie zabrac do nagrywania na to gier.

5. Davvido

Davvido Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przeciez masz poradniki na forum... :eek:

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum