Ostatnio uruchamiane gry.. pomocy ;P

BunnyPL

Użytkownik
Użytkownik
Witam.. jestem nowy na forum ;) . Proszę o pomoc.. problem polega nastepujaco.. nie dostaje wcale achievementów z gry Gears Of War 3. W ostatnio uruchamianych grach mam go lecz nie moge ani w niego wejsc ani wyswietlic osiagniec (ktore wg nie sa mi przyznawane). Dla sprawdzenia stworzylem nowy profil na ktorym odpalilem gre.. o dziwo wszystko dziala i moge tam zdobywac achievementy.. moje pytanie brzmi: Czy moge jakos usunac tego Gearsa z głownego profilu z Ostatnio uruchamianych gier zeby po ponownym załaczeniu wszystko dzialalo?? Dodam ze usuniecie zapisu stanu gry z pamieci nic nie dało ;D.. prosze o szybka odp i z gory dziekuje.
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak zalogujesz sie do live'a to możesz usunąć
 

BunnyPL

Użytkownik
Użytkownik
Problem w tym ze ten Gears jest nie oryginalny.. mam wgranego lt 2.0 i nie chce aktualizowac konsoli podlaczajac ja do internetu ;p czy nie dalo by sie jakos tego usunac bez podlaczania sie do live??
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Hm chyba nie, ewentualnie jakimś edytorem profili po podłączeniu do komputera może by sie udało.
 

BunnyPL

Użytkownik
Użytkownik
Juz wiem cos nowego.. otoz gdy jestem zalogowany na nowo stworzone konto ktore nigdy nie mialo dostepu do live mozna wejsc w Profil->Przegladaj gry a nastepnie nacisna X bu Usunac historie gry.. niestety moje glowne konto mialo stycznosc z live i po kiknieciu X prosi by zalogowac sie do live by usunac historie. Czy nie da sie jakos zdezaktywowac ofnline to konto by juz nigdy nie prosilo o neta?? ;)
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Z tego co mi wiadomo to nie :)
 

BunnyPL

Użytkownik
Użytkownik
Ok pokombinuje cos jeszcze.. jak mi sie nie uda to zaczne grac na nowym profilu nie podlaczonym nigdy do live.. Dziękuje Rafau za pomoc i Wesołych życze :D
 

klekotpl

Użytkownik
Użytkownik
Witam.. jestem nowy na forum ;) . Proszę o pomoc.. problem polega nastepujaco.. nie dostaje wcale achievementów z gry Gears Of War 3. W ostatnio uruchamianych grach mam go lecz nie moge ani w niego wejsc ani wyswietlic osiagniec (ktore wg nie sa mi przyznawane). Dla sprawdzenia stworzylem nowy profil na ktorym odpalilem gre.. o dziwo wszystko dziala i moge tam zdobywac achievementy.. moje pytanie brzmi: Czy moge jakos usunac tego Gearsa z głownego profilu z Ostatnio uruchamianych gier zeby po ponownym załaczeniu wszystko dzialalo?? Dodam ze usuniecie zapisu stanu gry z pamieci nic nie dało ;D.. prosze o szybka odp i z gory dziekuje.


usuń profil z dysku i jeszcze raz go odzyskaj powinno pomoc http://xboxforum.pl/oprogramowanie-f13/problem-z-achievementami-107932.html#post862611
 

BunnyPL

Użytkownik
Użytkownik
klekotpl a dokladnie jak to mam zrobic?? bez dostepu do internetu? jak dokladnie mam to konto usunac?? wolalbym zachowac moje dotychczasowe osiagniecia (prawie 10k G) ;)
 

klekotpl

Użytkownik
Użytkownik
klekotpl a dokladnie jak to mam zrobic?? bez dostepu do internetu? jak dokladnie mam to konto usunac?? wolalbym zachowac moje dotychczasowe osiagniecia (prawie 10k G) ;)
to konto ktore masz to ono nie jest zarejstrowane na xbl??
 

BunnyPL

Użytkownik
Użytkownik
No niestety jest ;/ da sie cos z tym zrobic??
 

klekotpl

Użytkownik
Użytkownik
No niestety jest ;/ da sie cos z tym zrobic??

wejdz w ustawienia-pamiec-profil gracza-usun swoj profil-jak juz to zrobisz podlacz net do konsoli i odzyskaj profil gracza-ale za nim to zrobisz podlacz sie do liva i zaktualizuj swoj gamescore
 

BunnyPL

Użytkownik
Użytkownik
a czy nie sciagnie mi zadnej aktualizacji ktora rzekomo moze usunac przerobke?
 

klekotpl

Użytkownik
Użytkownik
a czy nie sciagnie mi zadnej aktualizacji ktora rzekomo moze usunac przerobke?
jezeli nie masz lt 2,0 to ci cofnie fw poczekaj na lt 3,0 ktore rzekomo ma sie pojawic za pare godzin i wtedy zrob manewr z profilem-nie bedziesz mial innego wyjscia bo za chwile bedzie taki sam problem z innymi gram ktory masz teraz z gow3
 

BunnyPL

Użytkownik
Użytkownik
Rozumiem.. no przerabiac na lt 3.0 szybko nie bede poniewaz tydzien temu wgrywalem 2.0 i szkoda pieniedzy.. pozostaje mi jedynie grac na nowym koncie nie podlaczonym do live :D
 

Do góry Bottom