1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ostra reakcja Microsoftu na gameplay z remastera Gears of War - posypały się bany

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 15, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Remaster Gears of War szykowany na Xbox One praktycznie stał się już faktem (choć Microsoft oficjalnie niczego nie potwierdził). W Sieci zawrzało wczoraj po tym, jak opublikowano pierwszy gameplay z bety rzeczonej produkcji. Odpowiedź Microsoftu była szybka i bezlitosna.

Microsoft udostępnił bete zremasterowanego Gears of War wybranym graczom i dziennikarzom. Wczoraj okazało się, że cześć z nich złamała przyjęty regulamin i opublikowała m.in. na YouTube rozgrywkę z tego nieujawnionego jeszcze oficjalnie projektu (który zapewne zostanie z wielką pompą zaprezentowany na targach E3 2015). Wiemy już, że pracownicy Microsoftu zajęli się sprawą tego "wykroczenia". I robią to w dosyć bezlitosny sposób, bo gigant z Redmond wyłącza na stałe dostęp do kont Xbox Live osób zamieszanych w sprawę, a także na pewien czas blokuje w ogóle dostęp do usług Xbox Live.

Przez kilka godzin po Sieci krążyły plotki, że Microsoft "wyłączył zdalnie" konsole osób zamieszanych w sprawę, ale to nieprawda. Poniżej znajdziecie komunikat rzecznika prasowego Microsoftu w tej sprawie:

Jeśli zastanawialiście się cały czas, czy nie mamy może do czynienia z jakąś gameplayową fałszywką, to reakcja Microsoftu powinna rozwiać wszelkie wątpliwości. Remake Gears of War jest faktem. Szkoda tylko, że nie dostaniemy od razu pakietu z całą odświeżoną trylogią. Miejmy chociaż nadzieję, że deweloperzy zadbają o szereg ciekawych nowości w tym „kotlecie”.

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Czyżby to był pierwszy prawdziwy 'przeciek' ?

4. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    albo wszystko to sprytnie zaplanowana akcja, żeby nagłośnić sprawę jeszcze bardziej ;)

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Raczej nic nie było zaplanowane, kilka osób z projektu vmc dostało po banie na konto i czasowym banie na konsole.
    Chyba że to były podstawione osoby...

6. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    w marketingu takich spółek dwa zbanowane konta w te czy wewte to i tak pikuś, oni mają tam takich szpeców o których nam się nawet nie śniło więc i tak wyczuwam ściemę.
    śmiać mi się chce jak widzę w nagłówku słowo "Przeciek" bo oni sobie pewnie myślą że ludzie to idioci i nie wiedza co z czym dodać żeby wyszło cztery.
    a co do tematu: i tak mnie to nie obchodzi, zamiast tworzyć kolejne tytuły to oni remasterują kolejnego kotleta.
    jakbym chciał sobie pograć w GOW1 to bym sobie pograł na x360, nie po to jest nowa generacja żeby ogrywać prawie 10letniego crapa.
    strach pomyśleć co zaczną wydawać jak już konsole się 'rozbujają'.
    pasjansa ? peggle ?
    wkurzać mnie zaczyna całe to "remasterowanie" i to ostro.

mietek52 i Quertin lubią to.
  7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Jak niby mogę się zgodzić z treścią Twojego postu, tak ten fragment jest wręcz niepoprawny politycznie. Gears of War i crap? Panu się coś chyba pomieszało :D

rasomaso lubi to.
  8. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Faktycznie, remaster godny current genów. nic tylko w takie produkcje się pchać, właśnie dla samych remasterów kupiłem nextgena..
    bo niby po cholerę miałem zostawać przy x360 i grać w te same gry które obecnie remasterują i płacić za nie horrendalne pieniądze skoro na xOne nie ma nawet FullHD ?! ten sam efekt mam na x360 i nie muszę bulić 200,- tylko kupić używkę 90% taniej i mieć DOKŁADNIE TO SAMO.
    brawo, polityka godna microsoftu.
    i nic mi się nie pomieszało tylko taka jest brutalna prawda. częstują nas ogranym gónwem które trzeba łykać bo nie ma w co grać (bo ciągle tylko te REMASTERY).
    rzygać się chce.

Why so serious? lubi to.
  9. Why so serious?

Why so serious? Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Maz
    Ja pierdzielę, gra poprzedniej generacji wydana w 2007 potrzebuje remastera? Poprawy grafiki? Bosh na PC to się nazywa MOD. Mod, który całkowicie potrafi zmienić rozgrywkę.

I teraz znajdzie się ktoś taki, który ma wszystkie części tych gier, jednak kupi i to, ale dlaczego?

10. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    zonk31 człowieku, fragment który zacytowałem, to było pociśnięcie przez Ciebie dla starych Gearsów a nie samego remastera. Napisałeś "10 letniego crapa". Gears of War, to marka sama w sobie, a jak ktoś uznaje tę serię za crap, to z nim jest coś nie tak. Kampania może nie była jakaś mega twórcza, oryginalna, ale sam gameplay, multiplayer, to coś co do dzisiaj inne gry nieudolnie kopiują. Gearsy to wręcz wyznacznik, gra wymagająca jednak skilla, a nie prowadzenia za rączkę typowego newbie jak to niestety bywa w dzisiejszych grach. Więc kolejny raz zaznaczam, że raz jedziesz po Gears of War, a potem po jego remasterze, więc się zdecyduj w końcu.

Dlatego, że to raczej nie Twój interes i nie jesteś opiekunem portfela kupującego. Nowe Gearsy od Black Tusk Studios mogą okazać się crapem, są duże obawy co do tego, a przy remasterze pierwowzoru na pewno fani się nie zawiodą, bo wiedzą czego się spodziewać.

11. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Stary, czy to remaster czy nie to w dalszym ciągu jest dla mnie crap. i czy Ci się to podoba czy nie, bez względu na to jak hołubisz ten tytuł i ile mu postawiłeś w domu ołtarzyków to Twoja sprawa, dwójka mogła być wyznacznikiem ale na pewno nie jedynka.
    aha i to chyba z Tobą jest coś nie tak bo bronisz tego kotleta jakby mieli Ci odebrać dostęp do internetu.
    takie jest moje zdanie i kropka, nie zmienię tego.
    zresztą Twój 'opis' można przypisać do każdej gry jeśli jest się jej fanem - bez względu na to jak wysoko budżetowy to tytuł.

już lepiej by było jakby zremasterowali battlefielda 2 albo COD:MW2.
    w każdym razie coś porządniejszego

jak można ogrywać pięćsetny raz ten sam tytuł ? już właśnie lepiej jakby wydali nowego GOW'a bo przynajmniej wejdzie jakaś nowa część, powiew świeżości. A to że są obawy? przed każdą grą na która się czeka są obawy...
    ale kolejny raz kotleta i to jeszcze 9 letniego..

##############

Wiecznie ogrywa się te same tytuły.
    nie oszukujmy się ale czy to COD, czy to GOW czy jakikolwiek assassin to praktycznie zawsze to samo z kilkoma dorzuconymi lub zabranymi szczegółami.
    i zamiast wydawać nowe gry to MS idzie w stronę oklepańca którego pięć minut już po prostu minęło.
    sorry bardzo ale wydawać 200 na ograny i oklepany tytuł gdzie pewnie wszystkie znajdźki, bronie i czort wie co tam jeszcze pewnie masz w małym paluszku....
    I w sumie nawet nie wiem co oni chcą tam odświeżać. xOne nie ma fullHD więc lepiej im wyjdzie po prostu przeportować tego kotleta i tyle.
    sorry ale szkoda gadać.
    uważam to za porażkę MS którzy nie mają pomysłu na wydawanie nowych gier i robią wszystko byleby jakkolwiek przyciągnąć graczy.
    no ale co ja tam wiem o marketingu.

Ostatnia edycja: Maj 16, 2015
  12. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dodam tylko że gdyby była wsteczna kompatybilność to nie trzebaby było bulić za te wszystkie remastery ale jak widać ludzie lubią być dymani. Ps dla mnie to też crap. Grałem w jedynkę i mi się nie podobało.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

13. Why so serious?

Why so serious? Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Maz
    Zgadzam się z Tobą po całości. Kup i graj w REMASTERA w 900p :***
    Poza tym przez takie kotlety rynek stoi w miejscu. Rozumiem, że gra może Ci się podobać. Ale sam pomyśl czy to co robią twórcy jest do końca fair. Co to za przyjemnośc grania w grę gdzie znasz fabułe oraz historię postaci? Nowa grafika? Jest na to określenie jak wcześniej wspomniałem - mod.

Wczytywanie...

Poleć forum