1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Ostrzeżenie dot. Wydajności"

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Xratheros, Czerwiec 29, 2014.

1. Xratheros

Xratheros Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chce zainstalowac oryginalną gre na pendrive 8GB Kingston. Formatowałem na komputerze zaznaczając Fat32 u odznaczjąc "Szybkie formatowianie" Teraz jak podpinam pendrive do konsoli, daje konfiguruj USB i po jakimś czasie wwyskakuje komunikat: "To urządzenie jest gotowe, ale nie spełnia zaleceń dotyczących wydajności dla urządzeń Xbox 360.

Podczas gry lub zapisywania gier bądź profili mogą wystąpić znaczące problemy z wydajnością.

Aby uzyskać więcej informacji ..."

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Normalne mało który pendrive spełnia wymagania, niczym się nie przejmuj instaluj i graj.

4. Xratheros

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale właśnie jak chce zainstalować grę Forza Motosport 4 to wyskakuje komunikar: " Nie znaleziono prawidłowych urządzeń pamięci masowej. Sprawdź, czy podłączonoe urządzenie pamięci masowej przeznaczone do konsoli Xbox 360 ora czy jest na nim wystarczająco dużo miejsca."

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    też tak kiedyś miałem i sformatowałem pena w kompie pod fat32 a dopiero potem dostosowałem go pod konsolą - i poszło.
    sprawdź u siebie bo więcej pendrive'ów jest nie obsługiwanych niż tych poprawnych

6. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No nie znaleziono bo ten pendrive ma za mala pojemnoścc do zainstalowania gry.

Wysłane z telefonu

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Bo Forza widocznie zajmuje więcej niż to 7gb z hakiem jakie jest dostępne.

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    po wypakowaniu forzy powinno się zmieścić.
    niech sformatuje jeszcze raz pod PC na fat32 a potem w konsoli

jak dalej nie zadziała to sprawdź z jakąś inną grą

9. Xratheros

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no ja już to kilka razy robiłem. Na razie nie mam żadnej gry oryginalnej. Jutro dopiero będę miał Fable to sprawdze

10. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Do zainstalowania FM4 musisz mieć HDD.
    Po przystosowaniu penka wyskoczyła Ci ta informacja dlatego że KINGSTON ma słabą prędkość zapisu/odczytu (co wiadomo nie od dziś)

2 użytkowników lubi ten post.
  11. deloppl

deloppl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    3Miasto
    Mi osobiście na pendrive z tą informacją w GTA 5 na oczach wczytywało tekstury. :p

Ot taka ciekawostka

12. Xratheros

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ok. Fable II się normalnie zainstalowało, ale co mi to daje że mam ją zainstalowaną na pendrive? bo i tak płytke trzeba włożyć do napędu, chyba że ona w trakcie odpalania z USB nie pracuje ?

13. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak, gra chodzić będzie z pen'a ale w napędzie płytka musi być, tak to byś sobie gry pożyczał i grał z pena - a takie rzeczy to tylko na RGH .

14. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1. napęd z laserem nie pracuje stale a tylko chwilę (ok 1~5 minut weryfikuje poprawność gry ) jeśli masz zainstalowaną grę już na hdd/pendku a to oznacza dłuższy czas pracy twojego napędu/ oszczędzanie lasera niż bez tego
    2. odpowiednio szybki pendrive który przechodzi preferowany test w konsoli na wydajność /hdd zapobiega często tzw lagowaniu np doczytywanie się nagle tekstur w GTA 5 i innych wymagajacych grach z dużym otoczeniem ,
    3. szybsze nieco wczytywanie /loadingi w grze
    4. płyta wirujaca w konsoli wytwarza jakiś hałas - z dysku/pena cichuteńko jest
    5. nieco mniejsza temperatura w konsoli gdy nie pracuje napęd czyli zmniejszenie wystąpienia 3RROD - wytwarza się dodatkowe ciepło przy jego pracy(choć bardzo małe ale np elektronika z takiego napędu może się psuć/ scalaki sie grzeją jakbyś rozebrał napęd są tam termopady :)

powyższe zalety świetnie się sprawdzają przy konsolach na RGH/RGH 2.0/JTAG ale tam dodatkowo jest znacznie więcej własnych usprawnień NIE potrzeba nawet płyty żeby grać- raz kopiujesz swoją płytę na dysk/ lub z innego źródła i masz/grasz w daną grę wszystko leci z hdd konsoli pendrive itp

15. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Pendrive nie jest sprawdzany na prędkość, a na markę. Mam super szybkiego pendriva usb 3.0 wedlug konsoli nie jest wystarczajaco dobry. Kiepski chińczyk przechodzi, wiec na pewno nie ma to nic wspolnego z testem wydajności.

16. Xratheros

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jaką marke pendrive polecacie?

17. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    u mnie sprawdza się USB pendrive Patriot Memory 16 gb 2.0 XT RAGE dość szybki ,Kingston 4 gb class 4 - tu wolno wczytuje tekstury(test nie przechodzi) USB pendrive Good Ram 32 Gb Edge 3.0 - najszybszy z moich , działa także karta SD HC 8 GB GOOD RAM class 10 duża w przelotce na usb lub nawet w czytniku po kablu usb , inne działające to np micro sd hc Good Ram 16 gb class 10 w przelotce na usb lub nawet w czytniku po kablu usb , sd hc Transcend 4 gb class 4 - tu wolno wczytuje tekstury , wszystkie sprawdzone na konsoli orginalnej/LT 3.0 z GTA 5 lub mniejszymi grami niż 4 GB zainstalowanymi na tych magazynach pamięci oraz z konsolami Rgh , jak widać im wyższy wydajnościowo usb/ karta tym lepiej , odradzałbym class 4 a co najmniej brałbym teraz class 6,10 ...

to class to rodzaj certyfikatu szybkości im wyższy=lepszy

GTA V niby w opisie na stronie xbox.com nośnik USB powinien mieć odczyt na poziomie 15mb/s

Wczytywanie...

Poleć forum