1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ostrzeżenie od moderatora Piri

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Rurek, Czerwiec 16, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rurek

Rurek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam logując się zauważyłem, że dostałem ostrzeżenie od moderatora Piri w tym temacie: http://xboxforum.pl/sprzedam-f46/xbox-360-premium-56988.html#post463644 Konsoli szukam od dłuższego czasu bo obecną planuje oddać w prezencie. Jak już niektórym wiadomo brzydzę się handlem kopiami gier i wpisywaniem ich jako coś wartościowego. Raportuje takie posty. A oto co napisał moderator: "Wszczyna kłótnie, bierze w niej udział lub obraża innych użytkowników" jeśli sugestia żeby nie afiszować się pirackimi grami jest obrazą to od razu proszę mnie zbanować bo nigdy nie popierałem złodziejstwa i nie chce być członkiem forum popierającego paserstwo. Dziękuje za uwagę mam nadzieje, że moje posty nie poszły na marne i pomogłem kilku userom. Pozdrawiam szerokości i uniknięcia rroda :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Nie widzę powodu do narzekań. Warn w pełni zasłużony.

4. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Myślę że warna bardziej dostałeś za to: 'zamknij japę' niż za raportowanie piratów...

5. livingfear

livingfear Guest

Ale wy jestescie dziwni,w tym przypadku założyciel tematu,
    powinieneś dostać czerwoną kartkę (ode mnie byś taką dostał)
    a ,że piri dał ci żółtą to powinieneś mu za to podziękować, a nie żalić sie o byle co i jeszcze nie słusznie.
    sick.

6. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ten Piri to prawdziwa maszynka do zarabiania pieniędzy. Uczcie się inny moderatorzy heheh. Żenada hehehe. I jak tu admin ma być niezadowolony :)

7. maclogan76

maclogan76 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WSZĘDZIE
    Mam taki sam problem z tym całym modem Piri . Ale ja nie o tym tylko dlaczego znowu po raz kolejny zostałem zbanowany ???? Na konto macloganPL skoro nie obraziłem tego ***** Piri ani słowem ?? Czyżby stało sie to tradycją ?? Napisz może panie adminie jaki był powód tego bana ? Bo raczej "obraza moderatora" to nie była . Poza tym wracając do tematu to moderatorzy są to jakieś cioty ( nie wszystkie oczywiście ) które po paru słowach krytyki w ich kierunku uznają to za "obrazę" płaczą i piszą do admina o ban dla takiego użytkownika albo sami ten ban wlepiają ?? Skoro należy się modowi krytyka ( a szczególnie tak wrednemu jak Piri ) powinien ją przyjąć , podziękować za nią i zmienić swoje zachowanie . A nie banować bo poczuł się urażony . Rzygać się chce na tego Piriego takie jest moje zdanie . Może kiedyś przejadę się na zlot forumowiczów ( czy coś takiego ) ale wówczas nie chciałbym być w skórze Piriego jak go dorwę za te chamskie bany i bezczelne komentarze . Admini go tolerują zamiast pozbyć się skoro tylu ludzi narzeka na niego . I co z tego że rozdaje warny zgodnie z regulaminem i jest jak to ktoś określił w tej kwestii "bezwzględny" . To nie wojsko czy policja żeby ślepo trzymać się regulaminu . Każdy przegląda forum dla przyjemności a nie żeby trząść się przed warnem czy banem za o jedno słowo za dużo . Naprawdę adnmini ogarnijcie się trochę i zróbcie coś z tym Pirim bo koleś staje się coraz bardziej bezczelny i zuchwały . Tyle na temat , nie mam ochoty się rozpisywać bo i tak pewnie znowu za ten komentarz wyłapię bana . Bo w końcu mod to chodząca doskonałość . Idę się wy**** ( oddać kał ) na to wszystko ..... Więc narka .

8. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    maclogan pamiętam ze użyłeś wulgaryzmu w swojej wypowiedzi, ktoś wyczyścił temat więc nie zacytuję dokładnie jakiego. Za post wyżej pewnie też dostaniesz bana ale ja zostawiam sprawę dla spike do wglądu i podjęcia decyzji. Nie chcę się wtrącać bo to głównie sprawa między Pirim a userami ale nie mogę być w takiej sytuacji bezstronny jako osoba z ekipy forum. Żaden moderator nie daje warnów całkiem za darmo, to czy w danej sytuacji dać kartkę czy tylko pouczyć na pm to decyzja konkretnej osoby w konkretnej sytuacji na którą często składa się wiele czynników. Np. jak widzę w poście dużo błędów to sprawdzam profil usera, jeśli miał już warna za ortografię to ode mnie wyłapie kolejnego, jeśli ma natomiast czyste konto to może liczyć na wiadomość z prośbą o poprawienie błędów. Wielu userów mam na 'oku' i jeśli widzę ciągłe przewinienia to nie mam zamiaru w kółko pouczać bo ile można ?? Co do twoich gróźb to jeśli zlot w Krakowie dojdzie do skutku i będziesz chciał coś tam komuś udowadniać lepiej przywieź za sobą duuużo kolegów.

9. maclogan76

maclogan76 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WSZĘDZIE

No to Ty chociaż bierzesz pod uwagę "zasługi" danego użytkownika a Piri na to nie zwraca uwagi . Ja mając ponad 1200 postów i ponad pół roku stażu przez jedną pomyłkę i trafienie na Piriego wyłapałem 2 lub 3 niewygasające nigdy ( !! ) punkty warna .

PS co do przyjazdu do Krakowa i "spotkania" z Pirim nie potrzeba mi nawet 1 kolegi . Przyfiluję gościa który to i jak będzie sam to po prostu wyłapie parę "klapsów" i nawet nie będzie wiedział od kogo i jak . Taki będzie finał .

10. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
    @maclogan76 i takim właśnie sposobem zostałeś skreślony z listy osób na spotkanie, a nawet jeśli przyjedziesz... myślisz że jak się rzucisz na Piriego to chociażby ja Ci nie strzelę?

założyłeś nowe konto i dobrze, pisz sobie nikomu nie przeszkadzając a jak taki z Ciebie chojrak i napinacz internetowy to jakbyś miał trochę oleju w głowie to byś sprawę rozwiązał pisząc PW albo do Piriego albo do któregoś z adminów bądź do jakiegokolwiek bardziej pomocnego moderatora...
    Co do bana za Twój post to jak się Spike wkurzy to Ci go da...

Wracając do tematu...

Rurku dostałeś żółtą kartkę... i ciesz sie że żółtą bo ja bym Ci czerwoną wlepił, za rozpoczynanie kłótni i obrazę użytkownika

11. maclogan76

maclogan76 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WSZĘDZIE
    Jak napisałem na PW ( do Piriego i admina chyba do Spike ) to bana dostałem więc raczej tą metodę kontaktu z tym modem ( Piri ) sobie odpuszczę . Ale zanim Spike da mi znowu bana niech mi najpierw odpowie za jaką to obrazę moda dostałem bana na konto macloganPL ???

12. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Matko jedyna, po co karmić trola? Temat uważam za rozwiązany i zamykam.

Edit. A ty mclogan dostales za obrazę moda, która napisałeś jako sheepfucker. Każdy następne twoje konto zalicza się do bana za multi. Ban za obrazę możesz sobie tak właśnie przyjąć.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum