1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ostrzeżenie od moderatora Słoniu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Termos, Czerwiec 24, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Termos

Termos Guest

Użytkownik Masownik założył topic dotyczący opinii na temat gry Sniper Ghost Warrior. Temat założony został na długo przed premierą gry. Każdy dobrze wie, iż na podstawie screenów tudzież trailerów, trudno wystawić pozycji rzeczową recenzję. Tak się złożyło, że dostępne było demo gry niestety tylko na komputery osobiste. Demo gry, której pełna wersja na PC niczym nie będzie się różnić od wersji na konsole. Dlaczego więc nie skorzystać z okazji, zasmakować gameplayu i wystawić konkretną opinię o produkcie? Jestem przekonany, że większość zainteresowanych grą, właśnie tak postąpiło. Ściągnęło demo by zobaczyć efekt w rozgrywce. jedną z takich osób byłem ja. Ściągnąłem demo z myślą zagrania i podzielenia się wrażeniami. Niestety mój laptop mimo że nie najsłabszy, odpalił grę ale jedynie z dźwiękiem. Zapytałem więc w w/w topicu, czy ktoś nie zna może rozwiązania mojego problemu. Post był ( bo został usunięty) dostępny pod tym linkiem http://xboxforum.pl/gier-f12/sniper-...tml#post464122.
    Za ten post otrzymałem ostrzeżenie. Uważam, że zostało mi przyznane niesłusznie. Nie chcę tu wieszać psów na moderatorach, apeluję jednak do rozs ądku kadry i liczę na to, że ostrzeżenie zostanie zniesione. Jednak w przypadku negatywej reakcji kadry co do mojego apelu, kategorycznie żądam usunięcia mojego konta ze skutkiem natychmiastowym
    Z wyrazami szacunku
    GT: KacperBorn

2. Lotnik421 Xbox One

3. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    jak napisales temat sluzyl do dzielenia sie opiniami o grze, a ty sie pytasz czemu gra nie dziala ci na laptopie?! wez sie ogarnij i tyle, zwlaszcza, ze jest to forum xboxowe, a jesli juz chcesz pisac o PC to masz do tego inne dzialy.

4. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    http://xboxforum.pl/zasady-panujace-na-forum-f69/regulamin-obowiazujacy-na-forum-42299.html

Użytkownicy, punkt 4. Kategorycznie to powinieneś zasięgnąć wiedzy właśnie tam.

W opiniach pisze się opinie, nie problemy, a do tego jeszcze z wersji PC. Od tego masz dział offtopic/inne fora.

Każde ostrzeżenie jest niesłuszne, gdy udowodnisz jego niesłuszność. Ty zaś określiłeś się jako typowy użytkownik łamiący regulamin.

Pozdrawiam, BloodD.

5. Termos

Termos Guest

nie mam ochoty wdawać się w bezowocne polemiki. Ponawiam więc żądanie o usunięcie konta.
    Btw. BCG-pl Czytaj na drugi raz ze zrozumieniem, nie wystarczy latać po literkach

6. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    My zaś nie będziemy wdawać się w bezsensowne polemiki z Tobą. Temat zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum