1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oświećcie mnie proszę. Proszę o wyrozumiałość...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Truso88, Listopad 27, 2011.

1. Truso88

Truso88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Okolice Białegostoku
    Witam wszystkich wtajemniczonych w tajnikach nagrywania gier na płytki. Jestem Łukasz i jest to mój pierwszy post, Liczę na dobrą pomoc. Przeglądałem forum i za bardzo nie mogę tego do kupy po składać :/ Jestem chyba za ciemny albo potrzebuje pomocy kogoś mądrego. Słuchajcie, od paru miesięcy posiadam Xklocka slim (jakiś czas temu jestem posiadaczem LT+2.0. Tylko nie wiem jaka dokładnie wersja bo wiem ze są 4 chyba ) Oczywiście wspierałem polski rynek gier i posiadam małą kolekcje oryginalnych gier na Xa ale teraz jestem zmuszony grac na piratach. Problem jest taki gdy pobieram gry na xklocka staram się je nagrywać według opisach zawarte w forum ale jednak coś idzie nie tak. Pełno płytek wylądowało już w koszu.

Wygląda to następująco: nagrywam obrazy przez CD CLONE lub Imgburn. Wtedy mam taką ruletkę, raz działa gra na jednym programie raz na drugim lub w ogóle nie działają. oczywiście nie wiem czemu. Pojawia się czarny ekran nagle wraca do Menu. Komunikat wyskakuje i mówi żeby wyczyścić płytkę i spróbować jeszcze raz.

Przeczytałem temat: "Przygotowanie Obrazu ISO do gry na LT+" to jak na złość, programu nie mogę ściągać bo mam internet osiedlowy i na stronce widzę ciągle: (LIMIT ŚCIĄGANIA MI SIĘ WYCZERPAŁ) W tym pierwsza prośba wyślijcie ten program(ABGX 360 ver. 1.0.4) na inna stronkę np Wyślijto.pl i dajcie linka, z góry dzięki! Z tego co wyczytałem program ten wgrywa jakieś patche, nie wiem skąd je wziąć? I sprawdza czy będzie chodziło na konsolce. NP jak mam teraz nowego Mortal Kombat, to muszę szukać jakiegoś patcha do niego żeby przerobić ISO i mi odpaliła?
    Z tego co wiem XGD3 to jakiś format gier na 360. On mi przeszkadza czy coś innego?

Sorka ze tak się rozpisałem ale chciałem zęby było wszystko jasne i mam nadzieje ze ten post pomoze nie tylko mi. :p
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wyindywidualizowany

Wyindywidualizowany Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sala Samobójców :D
    Witaj Łukaszu
    Przede wszystkim abgx ściągnij tutaj: abgx360 - Download Radziłbym ci wstrzymać się od gry online na przeróbce dopóki nie wyjdzie LT+ 3.0. Podłączając sie teraz do live twoja konsola pobierze specjalny plik (bez twojej wiedzy) ktory zablokuje spora czesc gier. Nagrywanie wygląda tak: ściągasz gry, rozpakowujesz masz plik *.iso. Iso sprawdzasz abgxem który dogrywa potrzebne rzeczy (pamiętaj ma być całe na zielone jeśli chcesz grać na live). Polecam używać takich stron jak: XBOX360 ISO - XBOX 360 GAMES lub Download music, movies, games, software! The Pirate Bay - The world's most resilient BitTorrent site. Ja używam imgburna i wszystko działa jak powinno. Słuchaj jest jeszcze jedna ważna rzecz. Te nowe gry (XDG3) wymagają dokupenia specjalnej nagrywarki która nagra ci więcej niż ma zwykła płyta dvd +r dl. Jednakże starsze gry bedą chodzić, chyba że grałes ostatnio na live i masz nowe tablice ap25 (ten nowy plik) wtedy nie odpalaj zadnych gier > https://spreadsheets.google.com/pub?key=0AmtrXBZ5bMbGdEZYN1JScjFnMGNncF9JSWs3VmhBNXc bo oflaguja ci konsole i bedziesz w kolejce po bana.
    Reasumując wstrzymaj się z grą na live z powyższymi ap25 grami i xdg3 dopuki nie wyjdzie lt+ 3.0. Offline możesz grać jesli nie masz nowych tablic (jesli masz to flage dostaniesz). Kup nowa nagrywarke (koszt 100 zł na allegro, Liteon Ihas 124B). Gry bez ap25 przejechane abgxem na zielono mozesz narazie online grać.

4. Truso88

Truso88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Okolice Białegostoku
    Dzięki Wielkie! Naprawdę zaczynam to juz wszystko rozumieć co i jak.
    Po przeróbce nie grałem online. Koleś który przerabiał ostrzegł mnie.
    Nagrywarkę nie wiem czy warto kupywać bo ostatnio nagrałem SKYRIMa i chodzi bez problemu. a to miało więcej niż 8.5 GB??

5. kondziu16

kondziu16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    Łukaszu jeśli masz przeróbkę to nieznaczy że jesteś zmuszony grać na piratach ale tak czy siak ryzyko bana jest.
    Ja nauczyłem się nagrywać płyty z http://komputery.spryciarze.pl/zobacz/jak-nagrywac-gry-na-xbox-360 a w skrócie:
    -Rozpakowywujesz do obrazu płyty
    -Przepuszczasz abgx'em manual patch ustawiasz na Level 3 a w options ustawiasz całą lewą kolumnę a po prawej 1,3,5 (plik dvd powinien się sam zrobić jeśli nie masz)
    -włączasz clone cd wyszukujesz plik dvd (powinien być dołączony lub patrz linijka wyżej)
    -wybierasz nagrywarkę
    -ustawiasz prędkość na 2,4
    -nagrywasz
    -grasz

6. opaeal2

opaeal2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak nie chcesz dostać bana to przywróć oryginalne firmware napędu. Chyba, że nie masz kasy na gry to możesz ryzykować (ja robię tak od roku) :D

7. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Prosze modow o reakcje ...

Wysłano z GT-I5700 z użyciem Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum