1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

oszukany przez popino, co robić

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez buKKa, Grudzień 27, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. buKKa

buKKa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam, dogadałem się z popino na xboxa jaspera plus pad z przesyłką wyszło 340zł ale dogadalismy sie zeby cena na allegro byla 10zł, wszystko fajnie łądnie ale po niecałym tygodniu od odebrania paczki RGH 3 czerwone diody i jestem w D. popino twierdzi ze moze pokryc polowe kosztow naprawy, ale ja mam prawo do zwrotu sprzetu i zwrot swojej kasy jak mi nie chce dac dobrego xboxa, i dobrze wiem ze umowa poza allegro to tez jednak umowa i tez zobowiązuje i spokojnie moge iść na policje że zostałem oszukany, wszystkie wiadomości mam na gg mailu itd tak że dowody mam. link do profilu popino :
    XboxForum.pl - Największe Polskie forum o konsolach Xbox i Xbox 360
    i link do aukcji z konsolą :
    http://allegro.pl/xbox360-i2873389215.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Czy ja wiem czy masz dowody..
    Czarno na białym jest dowód z aukcji. Kupiłeś za 10zł więc też tyle ci się należy z powrotem.

Na olere dogadujesz się, że na allegro 10zł a w rzeczywistości 350 (czy ile to tam było)..

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    wyszło cwaniactwo, trzeba było nie kombinować, masz teraz za swoje.
    wątpie czy policja coś pomoże bo jeśli tamtem się wyprze będzie ciężko coś mu udowodnić

5. buKKa

buKKa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak będzie ciężko udowodnić:)? twierdzicie że skany rozmó i dowód wpłąty to nic?

zresztą on mnie prosił o to ze za 10 moze wystawic bo sie zbliża do progu 1k zł i nie chce podatku płacić czy coś :] ja chcialem za normalna cene kupic na allegro

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    A ty jesteś taki mądry, że w to uwierzyłeś. Sorry memory.. Handlujesz to też płać allegro za kupione przedmioty itp itd.

To coś może ciągnąć się latami.. I możecie obaj być podejrzani o oszustwa względem allegro.

Dałeś ciała, że poszedłeś na taki układ..

7. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    skoro jesteś taki mądry to po co zakładasz temat prosząc o pomoc ?
    zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum