OSZUSCI ! Jeżeli zamieniasz/kupujesz/sprzedajesz sprzęt - KONIECZNIE PRZECZYTAJ !!

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mały updejt, co do mojego CK3i z firmy Game4You (allegro).

Sprzęt otrzymałem po prawie 4 tygodniach od wysłania na gwarancje. Mojego nie udało się naprawić, otrzymałem nowy.
 

szybki999

Użytkownik
Użytkownik
Dopisz na listę TOBIASZA OLEKSIAKA nik Fangos77.
Wcześniej opisałem sprawę do dziś nie została zakończona.
 

mixerowns8

Użytkownik
Użytkownik
U Fangosa77 kupowałem grę, nie wysyłał przez kilka dni bo był na jakiejś delegacji, ale gra doszła wszystko spoko.
 

szybki999

Użytkownik
Użytkownik
On i delegacja ten człowiek nigdzie na pracuje tym bardziej deleguje się.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Delegacja, to wymówka. Ciezki gosc mi udalo sie odzyskac co moje, zloz sprawe gdzie trzeba inaczej ciezko, ja wracalem juz z komisariatu dostalem wiadomosc ze wyslal i doszlo

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

szybki999

Użytkownik
Użytkownik
Część mi oddal kable wysłał ponad 2 tygodnie temu jeszcze nie doszły.Chłopaczyna jest żałosny szkoda gadać.
 

szymek56

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Uwaga na użytkownika Skiz.
Nie wywiązuje się z umowy i po wymianie kontakt się urywa...
Jego ogłoszenie:
http://xboxforum.pl/zamienie-48/z-halo-4-pl-za-1200-msp-161960/

nicki na Gametrade.pl :realares, realskizo

Po tym jak wysłałem mu kod już sie nie odezwał
 

patrick1989

Użytkownik
Użytkownik
Znam tego typa, Tobiasz O. na pclabie oferował sprzęt i też komuś wykręcił wałka. Mi do dziś wisi kasę...
 

KrZyChUelk

Banned
Użytkownik
Wszystko wszystkim, ale najlepszy jest niejaki Jakub S. z Radomia :) Gościu tyle wałków nakręcił że szok, w tym i mnie ;C Obcykani w temacie wiedzą o kim mówię. W sierpniu 2012 r przelałem mu 3 stówki za Xboxa, resztę miałem dosłać jak przyjdzie paczka ;) Paczki nie było, sprawa zgłoszona na policję i tyle w temacie ; / Nawet nie wiem jaki wyrok zapadł w styczniu 2013 r bo sprawa się odbyła podobno (dostałem wezwanie na rozprawę sądową w Radomiu)

Zapewne ośrodek wychowawczy albo kurator - DGI
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
No to się teraz uśmiejecie:
Złodziej i cwaniaczek trafił się nawet w moderacji.
TigraTeam
Wysłałem mu paczkę z 4 padami do wymiany analogów.
Paczkę dostał - odesłać już nie odesłał.
Poprosiłem o numer paczki - nie było w trackingu. Gdy zapytałem dlaczego stwiedził że nie wie i że pojedzie to wyjaśnić.
pojechał, podobno paczka została uszkodzona i nie mogli jej wysłać ale pady są w idealnym stanie.
Nie kupiłem tego no ale cóż - co dalej z moją paczką ?!
Powiedział że wyśle DPD (albo UPS, nie pamiętam) i że będę mieć do końca tygodnia.
czekam już drugi tydzień na paczkę od kuriera, a prawie miesiąc od chwili załatwienia. złodziej nawet nie raczy odpisywać na gadu-gadu ani na PW na forum.
jedyne co zawiniłem to że nie załatwiłem tego przez żaden portal aukcyjny ale nawet przez myśl mi nie przeszło że swój ****** swego.
w poniedziałek idę na policję, mam wszystkie jego dane, rozmowy na gg.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Pierwdzy raz pisalem mial hdd po 10 minutach od jego ogloszenia hdd sprzedany. Na bank... ostatnio mial napedy napisalem mial mibsprzedac. Umowilem sie pod jego praca, nagle musialb zostac dluzej,poznoej juz nie odbieral. Nie odpisuje na pw. Nie mam juz ochoty z nim pisac

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
A wydawało by się że TigraTeam to uczciwy facet, długi czas przebywał na forum i nawet był w moderacji.. Ech, nawet już "swojemu" nie można do końca ufać...

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
A wydawało by się że TigraTeam to uczciwy facet, długi czas przebywał na forum i nawet był w moderacji.. Ech, nawet już "swojemu" nie można do końca ufać...

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4
True .... również bym się nie spodziewał ....

Ja się przejechałem z lekka na koledze : skiz - było o nim na poprzedniej stronie.
Nabyłem przez allegro SLIM'kę 4GB z COD BO2 oraz COD GHOSTS - wszystko ok, pozatym ,że pudełko z COD BO2 było puste i miesiąc od transakcji płyty nie dosłał - a obiecał, oczywiście tel nie odbiera ,a na sms'y nie odpisuje..
Wygrałem na tym o tyle ,że ponoć swojego konta na allegro nie miał i pożyczył dane do konta od koleżanki.
Dzwoniąc do Bogu ducha winnej kobitki, okazało się ,że od niej również tel nie odbiera, kobieta wystaraszona ,że powiadomię allegro i dam negatywa zaproponowała zwrot kasy za tę grę.
Nie polecam interesów z kolegą Tomasz O - na forum znany jako : skiz

Nie było to mega oszustwo, ale jednak niesmak pozostał ....
 

PawelBystry2

Banned
Użytkownik
podobna sprawa do Akir'a i do zonk'a ,
UWAGA NA TIGRATEAM,
wisi mi x360 jaspera (sama konsola) ale koszt około 300zł nie licząć wysyłki,
znajdzie się pewnie więcej ludzi od tego TIGRATEAM,
wysoki stopień na forum nie zagwarantował bezpieczeństwa,
jak dalej będzie zero odzewu to trzeba sprawę zgłosić gdzie trzeba i tyle,
dane jego przecież mamy, zresztą admini nawet ponaciągani przez niego są
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
U mnie sytuacja się wyklarowała:
Dzisiaj dostałem na mailu zdjęcie wysłanej paczki z widoczną datą nadania (Stempel) oraz numerem paczki.
Sprawdziłem i pojawiła się na trackingu.
 

Sewek :)

Banned
Użytkownik
A miałem się z Tigrą wymieniać na konsole z miesiąc temu...
Dobrze że do transakcji nie doszło dzięki Petrozowi który mi pomógł w demontażu CR...:)
Dzięki Petroz !
 

PawelBystry2

Banned
Użytkownik
u mnie zero zmian,
300zł w plecy,
sprawę zgłaszam na komendę
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Ja pady odzyskałem, paczka dzisiaj do mnie dotarła - analogi są jednak nie wymienione więc straciłem koszt ich zamówienia (50,-)
Trudno, przy 4 padach 50,- to już nieduża strata.
niech je sobie w tyłek wciśnie i się nimi wypcha - najgorsze jest to, że Paweł_Bystry nie odzyskał pieniędzy.
Idź na policję i walcz o swoje.
 

PawelBystry2

Banned
Użytkownik
kaskę przelał mi za konsolkę,
według mnie mógł mieć jakieś kłopoty itd,
tylko czemu się nie tłumaczył od razu i nie wyjaśnił sprawy? tylko jak dostał bana na forum itd?
 

Kaczor1243

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Też zgłosiłem na policje wszystkie wydruki ale po 3 dniu jak nie odebrał oszust poszedłem na policje dałem im wszystko i K(#!!$ nic jełopom się nie chciało i telefon za 400 zł poszedł się pieprzyć . Ale już wiem jedno "Żądanie zwrotu paczki" i już wiem jedno juz nikt mnie w konia nie zrobi !

Piszesz o kimś z tego forum ?? Jeśli tak to napisz o kim, jeśli nie to skasuj tego posta - #Jabar
Chciał sie zamienić na xboxa 360 ale nie wiem czy jest na forum jego dane to :
Rafał Grekowicz mieszka w Czarnym k/Szczecinka
 

Do góry Bottom