1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

OSZUSCI Z ALLEGRO od kogo nie kupowac konsol!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dzidziusbmw, Luty 19, 2012.

1. dzidziusbmw

dzidziusbmw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mysle ze taki temat jesli go jeszcze nie ma to przyda sie. Wiec wklejajcie nazwy urzytkownikow, aukcje itd. na ktorych zostaliscie oszukani, pomoze to przyszlym nabywcom przy zakupie.
    Wklejam aukcje i nick allegrowicza ktory mnie oszukal , najpierw sciemnial ze wyslal konsole i niby ja jej nie odebralem , potem wyslal drugi raz uszkodzona konsole, ze sladami otwierania i bledem e74 po 3tygodniach:

Xbox 360 ARCADE HDMI LT 3.0 (2072166436) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

oto aukcja (sprzedajacy chcial sie dogadac poza allegro)

a tutaj nick: fazer2008

wiec z mojej strony zdecydowanie przestrzegam przed zakupami u tego oszusta!

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  4. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Elo. Wiem że ten temat będzie zamknięty. Ja kiedyś temu gościowi sprzedałem falcona nadającego się do RGH. Wszystko było z nim ok. Po tygodniu dzwoni że dzieci grały i wyskoczył RROD. Nie chciało mi się wierzyć ale na aukcji podałem informacje o gwarancji która jeszcze została. Niestety konsola była już zarejestrowana na mnie. Koszt przeniesienia gwarancji na innego właściciela wynosił 200 zł. Uwierzyłem temu oszustowi i zwróciłem kwotę o której mowa. Pewnie jak by mi odesłał konsole stracił bym jeszcze bardziej. Miałem przeczucie że zostałem oszukany ale nie miałem pewności ;/

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Sam sobie jesteś winny jak robisz coś "poza allegro".

Wczytywanie...

Poleć forum