1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oszust z Allegro

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kamilo87, Grudzień 13, 2011.

1. Kamilo87

Kamilo87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Kupiłem na allegro golda 12 miesięcy, kod przyszedł na pocztę niestety jest nie prawidłowy. Więc złożyłem reklamacje przez automator, wyskoczyła informacja że zgłoszenie jest przyjęte i w ciągu 24 godzin sprzedający się ze mną skontaktuje. Było to w niedzielę i do dziś się ze mną nie skontaktował, pisałem do niego na gg, dzwoniłem i nic. Mam pytanie czy mogę jakoś go zmotywować aby oddał pieniądze? Co wy byście zrobili na moim miejscu ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. gege669

gege669 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    to byl skan kartki z kodem ?

4. Kamilo87

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jelenia Góra
  5. gege669

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    aha to w takim razie ciezko cos poradzic o bo ja kiedys mialem taka sytuacje ze zle przepisywalem kod bo tam czasami dziwne te literki sa i nie mozna odroznic czy to R czy P np. wedlug mnie pozostaje Ci poczekac az ten koles zadzwoni albo samemu probowac, ew. napisz do allegro ze swoim problemem.

6. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Allegro to ci nic nie pomoże bo oni mają wszystko w głębokim poważaniu. Dzwoń do faceta non stop to w końcu odbierze albo wyłączy telefon. Jak wyłączy telefon to zakładasz mu spór na allegro, później już tylko policja. Ale też nie wiem czy to uznają jakkolwiek bo niby coś kupiłeś a niby nie. Nie jest to produkt oryginalny pochodzący z bezpośredniej dystrybucji microsoftu więc oni umywają ręce od tego. Podstawą jest w tym momencie nawiązanie kontaktu z gościem.

7. gege669

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no dlatego z tymi kodami czasami jest lipa bo nawet koles przez przypadek moze Ci wyslac kod ktory nie dziala i nie udowodnisz mu ze go nie uzyles bo nie ma jak ;] dlatego zawsze kupujcie od zaufanych ludzi a nie jakichs co maja 3 pozytywne i wystawili o 20 groszy taniej.

8. Kamilo87

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Mogę udowodnić bo jak by był wykorzystany to wtedy jest komunikat że ten kod został już wykorzystany a jest nieprawidłowy. A co do komentarzy to miał 491 pozytywnych więc wydawał mi się wiarygodny.

9. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Wysłałbym mu taką kartkę......:

...A następnie odwiedził bym najbliższy komisariat policji, ew jak mam blisko sam bym się przejechał.

Tyle że najpierw wstrzymaj się z tym i zaczekaj jeszcze na ewentualny odzew

10. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    ...a może poprostu kod nie jest na twój region??
    Co dokładnie jest napisane jak wpisujesz kod?

11. Kamilo87

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Allegro, 12 MIESIĘCY XBOX LIVE GOLD PL/EU/US AUTOMAT 24/7 mam konto PL, Wprowadzony kod nie jest prawidłowy . Wprowadź prawidłowy kod.

12. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A inni u niego kupowali ? Dostał jakieś pozytywy ? Czy może negatyw w związku z tą sprawą. Jeżeli inni kupowali, a jedynie ty tak masz to może jakiś błąd.
    PS. Ile ma pozytywnych, a ile negatywnych komentarzy ?

13. Kamilo87

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Tak kupowali u niego, ale ja byłem pierwszy. Z tej aukcji nie widzę żeby ktoś mu wystawił jakikolwiek komentarz. Pozytywnych ma 591 negatywnych i neutralnych ma po trzy. Ale z tego co widzę to miał trochę więcej negatywów ale są unieważnione.

14. Gambit95

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Możesz jeszcze raz złożyć tą reklamację ? Była wtedy niedziela i może coś było nie tak i informacja nie doszła ? Jeżeli możesz to złóż jeszcze raz, staraj się dzwonić i ewentualnie pisać na gg. Wyślij mu maila i obserwuj czy dostanie jakieś nowe komentarze. Wiem, że gdy kupuje się MS Points to czas na wykorzystanie wynosi 24h, później gwarancja mija. Nie wiem jak jest w przypadku Golda, ale może podobnie. Wykorzystałeś go w ciągu 24h ? Na twoim miejscu po tych czynnościach poszedłbym ewentualnie na policję. Ale nie wyobrażaj sobie za wiele. Najprawdopodobniej sprawa i tak pozostanie w miejscu.

A i jeszcze jedno. Mógłbyś wysłać link do tej aukcji, jeżeli nie została przeniesiona do archiwów?

15. starczyk

starczyk Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może kolesiowi coś wypadło albo umknęło, ja kiedyś też miałem problem ze sprzedającym, ale okazało się, że koleś zachorował i nie prowadził przez tydzień biznesu. Potem jednak wszystko z nim uregulowałem. A jak się nie odezwie po powiedzmy jeszcze kilku dniach to napisz do allegro.

16. Kamilo87

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jelenia Góra
  17. Gambit95

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli będzie z nim jakikolwiek kontakt to poproś go o przesłanie Ci skanu karty. Przed chwilą się logował, więc nie możliwe, że chory czy coś.

18. Kamilo87

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Przesłał mi skan kodu z przeprosinami że zaszła pomyłka. Jak się okazało walnął się o jedną literkę.
    tylko dziwi mnie to że tyle dni mu to zajęło żeby do tego dojść, no i zerowy brak kontaktu.
    Temat do zamknięcia.

19. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    pomylki chodza po ludziach:p
    ..i poco te nerwy?;)

20. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Ale na twoim miejscu wystawilbym mu neutralny albo cus zeby ludzie mieli przestroge na przeyszlosc ze 0 kontaktu z typem.

Wczytywanie...

Poleć forum