1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oszust!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kukus94, Grudzień 6, 2010.

1. kukus94

kukus94 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jak w temacie mam pewien niemiły problem otuż znalazłem gościa na tym forum który sprzedaje xboxa jego nick to asdefowicz więć zaczełm z nim pisać i wpłaciłem mu 260 zł zaliczki a reste miałem dopłacić jak mi dojdzie ale czekam już ok 1,5 miesiąca i nic. Więc mam prośbe może ma ktoś do niego kontakt albo wie gdzie mieszka bardzo prosze o pomoc.
    Mam jego numer ale jest wyłączony 794145535.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lukasx86

lukasx86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sosnowiec
    tak to jest jak się kupuje poza allegro! raczej przegrana sprawa :/

4. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Emaile, nr gg, telfonu, dowód przelewu, historie z przeglądarki. Wszystko co może się przydać. Zebrać, podrókować i na policje. Nie wykluczone że coś z tego wyjdzie.
    Banda złodzieii polskich...

P.S. Na przyszłość masz nauczke. Allegro, albo sprawy osobiście się załatwia.

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Bardzo się dziwie że w dzisiejszych czasach są jeszcze bez obrazy takie naiwne osoby które płacą komuś na konto a nie mają żadnej pewności że dojdzie do transakcji.

Toż to nie wiedzie że w dzisiejszych czasach nie ma takiego czegoś jak "Wiara na słowo?!"

Masz nauczkę jak kupujesz coś to tak jak napisane @UP. Allegro bądź ebay. Albo osobiście najlepiej

6. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Istnieje już temat na forum dotyczący oszustów. Podpowiem, że znajduje się on w giełdzie.

Kosz!

Wczytywanie...

Poleć forum