1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oszustwa na serverach XboX Live ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez paradox78, Styczeń 21, 2011.

1. paradox78

paradox78 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Paryz
    Witam serdecznie wszystkich użytkowników Xbox . Pisze tu bo mam kila pytań.
    - czy na Xbox Live podczas grania ( szczególnie w FPSy , MW2, COD BO, etc.) w gry online jest dużo OSZUSTÓW na serverach?
    - cz jeśli są , to ktoś ich karze lub banuje ? i czy jest możliwość ich zgłaszania do MSoftu?
    - wiem ze X Live jest płatne ale czy w zamian , jakość gry online jest lepsza niż ta na PS3? Chodzi mi o lagi i wywalanie z lobby w grach.( mam bardzo szybki internet ,mieszkam za granica)

Jestem graczem od 17 lat i jeśli chodzi o konsole to zawsze było to pudełko od Sony. Niestety to co obecnie dzieje się na serverach , po złamaniu zabezpieczeń jest nie do zniesienia!! Dla tego zacząłem się zastanawiać poważnie nad zamianom konsoli .
    Czy możecie mi pomóc i przedstawić OBIEKTYWNIE , wszystkie plusy i minusy Xboxa?
    Zaznaczam ze nie interesuje mnie przerabianie konsoli . Gram więcej online niż solo.
    Z góry wielkie THX za odp . To dosyć pilne . ( bo może jeszcze dzisiaj dokonam wymiany )

2. Lotnik421 Xbox One

3. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    Witam xbox live jest płatny i bardziej rozbudowany od psn i co za tym idzie ma jakość-płacisz-wymagasz proste co nie?
    lagów prawie nie ma a ci co oszukują dostają bana na profil lub konsole -można złożyć skarge za mainpulowanie na kolesia z poziomu konsoli

4. paradox78

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Paryz
    Dzięki za odp.
    Mam nadzieje ze więcej ludzi podziela twoja opinie, bo jeśli tak to jadę po X-a

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Chcesz grać online. Masz do dyspozycji kase to Xbox 360 Slim + 250 GB + kinect + 2 pady (jakbyś kiedyś chciał zagrać sobie z kimś) + gold live na rok (jak kto woli) + gry. Jak mieszkasz za "granicą" to przecież taniocha. I w mojej perspektywie będziesz szczęśliwszy niż z ps3. (ale jak pisze w mojej.. zdania są odmienne na ten temat, wiadomo ps3 ma parę smaczków, ale i tak już posiadasz ps3 więc co ci szkodzi inwestycja w X'a)

---
    EDIT: Ogólnie nie rozumie, dlaczego osoby mieszkające za granicą jeszcze się pytają :D porównajcie sobie wypłaty w poszczególnych rejonach polski do tego ile X360 kosztuje. A wypłaty chociażby w niemczech i cena X'a :D To w Niemczech kupią sobie X'a lekko z wypłaty i na życie zostanie.

(EDIT, nie jest sugerowany prosto do twej osoby tylko ogólnie, żebyś nie brał tego do siebie!)
    Pozdrawiam

6. paradox78

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Paryz
    No powiem Wam Panowie ze wczoraj jeszcze przed 18h, stałem się posiadaczem właśnie Slima 360 250GB + Golden Live + COD BO + GoW2 :)
    Musze powiedzieć, ze jestem bardzo zadowolony i po kilkugodzinnych testach online (weekend najwięcej ludzi na serv) stwierdzam ze jakość usługi online przewyższa ta z PS3.
    Menu konsoli jest może mniej przejrzyste niż na PS3 , ale za to bardziej rozbudowane i dające więcej radochy z avatara:)
    Jedyne co mi sprawia problem to przesiadka na nowego pada . Przyciski są na odwrót i ciągle sie mylę:) , ale myślę ze po kilku tygodniach będzie ok. W końcu przez 10 lat grałem na padach od Sony:)
    Tak czy inaczej Dziękuję Wam za odpowiedzi.

7. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    ja gralem na playstation przez 7 lat i przesiadlem sie na xboxa. maks. miesiac i sie przyzwyczaisz do pada.

8. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    zycze ci powodzenia i przystosowania sie do xboxa360 :)
    zebys nigdy nie narzekal na ta konsole :)

9. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Do Xboxa jakiś czas temu (może 2 lata?) powstał JTAG stanowiący jedyną metodę złamania softu i wprowadzenia cheatów. MS złamał hakerów i jeśli koleś w ogóle ma wgranego JTAGa, to dostaje banicję średnio 2 godziny od połączenia z Live. Wgranie tego JTAGa jest niemożliwe od dashboardu z serii 7xxx (a teraz najnowsza jest 12xxx).

10. Asword

Asword Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom
    owocnego grania żeby ci konsola służyła

11. xboxfan^^

xboxfan^^ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie ma duzo cheaterów jak sa to leci ban odrazu

12. paradox78

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Paryz
    Swietnie !! Teraz jeszcze bardziej utwierdziliście mnie w przekonaniu ze zrobiłem dobre posuniecie .
    WIELKIE THX dla wszystkich .
    Do zobaczenia na serverach.

13. Asword

Asword Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom
    szczerze je nie spotkałem nigdy chitera na live

14. Bongowiec_PL

Bongowiec_PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Konin
    Ja tez nie. A ciekaw jestem jakby to wygladalo ^^.

15. pnwelo

pnwelo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    TarnĂłw, Poland
    ja nie raz w call of duty mw 2 spotkalem cheaterów, graliśmy hardkor deatcmach i zabijali non stop swoich z druzyny nie dalo sie grać z takimi ludzmi wogule ;/

16. paradox78

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Paryz
    Wejdź na Youtube i znajd sobie filmy z PS3 to zobaczysz . gwarantuje Ci ze będziesz w szoku :)

17. DELTA spliff

DELTA spliff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    wronki
    ale są też gry które żądzą się własnymi prawami np gears of war i prawo hosta
    podoba mi się za to rozwiązanie w halo reach oszukujesz lub wychodzisz z meczu za często dostajesz ban na multi w tej grze od 15min do 24 godzin

18. HeXkiLL

HeXkiLL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja przeżyłem taki szok i zdecydowałem się na X'a. Dzisiaj kurier przyjedzie ^^ (mam nadzieje :))

19. Nebeb

Nebeb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krosno
    Xbox live

Ja nigdy nie spotkałem oszustów na Xbox live np. grając w call of duty black ops, gra się świetnie zero lagów czy jakiś innych utrat połączenia w xbox 360 slim WiFi również świetnie działa.

Jak już spotkasz tego oszusta (szanse są chyba nikłe) to chyba nie masz możliwości zgłoszenia tego do Msoftu.

Uważam że jakoś gry na xbox live jest lepsza niż na ps3 z tego co grałem u kolegi na ps3 online to gorzej mi się grało co najgorsze na jaki serwer nie weszliśmy to za każdym razem serwer się zawieszał :(.

20. Eiliff

Eiliff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tak, jest ich nie dużo , ale jak ci się trafi taki np. w COD' BO gościu miał god mode i co to ejst za gra

on chyba miał staty 47-0 na tdm

21. paradox78

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Paryz
    Osobiście nie pojmuje takich ludzi. Jaka maja przyjemność z takiej gry ? W sumie to ci wszyscy kombinatorzy oszukują samych siebie ,bo gdy kończy się cheat to dociera do takiego dupka ze jego skill = 0 , a jego frustracja osiąga maksymalny poziom.
    Szkoda mi takich ludzi.

Wczytywanie...

Poleć forum