1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oszustwo?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sloniu, Czerwiec 12, 2010.

1. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wiem co robić więc posłużę się wami :p

BATTLEFIELD BAD COMPANY 2 PL KLUCZ EA STORE (1072742921) - Aukcje internetowe Allegro

Kupiłem jeden kod, przyszedł dzisiaj rano mailem. Ściągnąłem z EADM i zainstalowałem. Założyłem konto... Zalogowałem się w bc2 i podałem ten kodzik... "Ten kod jest już używany"... To próbuje jeszcze raz i jeszcze... Nic, ****... Dalej to samo. Nie wiem co robić, czy to zgłosić czy czekać aż delikwent odpowie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    JoeX (156) [​IMG] (Kupujący)Negatywnysob 12 cze 2010 12:10:39 CEST1072742921Pokaż
    Otrzymany klucz BATTLEFIELD BAD COMPANY 2 okazał się już wykorzystywany przez inną osobę co potwierdziło EA. Brak odzewu w sprawie wymiany klucza na nowy lub zwrotu gotówki. Nie polecam i odradzam aukcje z tym allegrowiczem

To jest komentarz - czyli nic dobrego ci nie wroze , bo juz widac ze z nim kontaktu nie bedziesz mial - zglaszaj sprawe do sluzb wyzszych

4. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    powinienes miec jego adres, wiec zadzwon na informacje i wez nr domowy. zadzwon i powiedz, ze skontaktowales sie z innymi uzytkownikami i zglosicie sprawe na policje, gdyz to co robi jest nielegalne. podaj mu numer konta i dane do przelewu i powiedz ze czekasz do konca tygodnia i jesli nie bedzie kasy z powrotem to idziesz na policje. koniec.

5. matysking

matysking Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Zgłoś sprawę na policję jeżeli nie dogadasz się ze sprzedającym i poczytaj sobie o programie ochrony kupujących jaki prowadzi Allegro, całkiem ciekawa perspektywa (Allegro może zwrócić Ci pieniążki jeżeli spełnisz odpowiednie warunki). Pozdrawiam i powodzenia!
    p.s. może być jedynie mały problem z uwagi na niską kwotę w aukcji ale na policję powinieneś iść to zgłosić jak najbardziej (i zobaczyć co na to powiedzą), jeżeli droga polubowna z kontrahentem nie poskutkuje.

6. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce
    Tak, niech od razu do CSI idzie. TAKIE RZECZY SIĘ ZDARZAJĄ! Tak samo jak może się zdarzyć, że jak wysyłasz 10000 telefonów to jeden z nich będzie miał uszkodzony wyświetlacz. Raz kupowałem Steam Key do CS'a to 3 kody z rzędu nie działały, dopiero 4 zadziałał. Oczywiście od razu skontaktowałem się ze sprzedawcą. Więc nie rób od razu afery, bo wyjdziesz na s******la, tylko podejdź do tej sprawy po ludzku, bo sprzedał ci to też człowiek.

Wczytywanie...