1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oszustwo ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mdgwp, Kwiecień 12, 2012.

1. mdgwp

mdgwp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam.
    Jakiś czas temu spaliłem napęd Liteon DG-16D2S-09C, zamówiłem więc na allegro taki sam. Przyszedł do mnie Benq VAD6038 ( obudowę mają identyczną ). Koleś z allegro od razu wgrał LT 3.0. Przymknąłbym na to oko gdyby nie fakt, że przez LT 3.0 muszę KAŻDĄ grę wywalić. Zwyczajnie nie działają. Jedynie działa Forza 4. Proszę mi powiedzcie czy mogę bez problemów zwrócić napęd ( dostałem inny niż był w opisie ) pomimo tego, ze jest on sprawny ? Dla mnie jest to zwyczajne oszustwo. Z tego co mi wiadomo Philips $ Benq jest sporo starszym napędem.

Ogólnie zraziłem się do napędu, zainteresował mnie za to RGH. Czy mogę bez napędu ( całkowicie odłączony ) używać tego RGH ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    tak

jak dostałeś inny niż w opisie to możesz zwrócić, napisz do niego, może sie pomylił z wysyłką

4. >>Patryk<<

>>Patryk<< Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Skoro dostałeś inny, niż miałeś dostać, to pisz do tego kolesia, może się pomylił. Masz racje, to oszustwo.

5. alladyn1204

alladyn1204 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak najbardziej możesz opis nie zgodny z opisem i powinien zwrócić przesyłkę w obydwie strony.

6. mdgwp

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Napisałem do innej osoby, która również zakupiła u niego napęd. Okazuje się, że ona też dostała BENQ. Czyli zwykłe oszustwo.

7. alladyn1204

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zgłoś do allegro że sprzedaje przedmioty nie zgodne z opisem. Zwróć mu ten napęd.

8. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Dokładnie, produkt jest niezgodny z opisem, czyli oszustwo niby doszło, działa no ale...
    Przelewałeś przez Payu czy prosto na jego konto ?

9. mdgwp

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie, wysyła tylko za pobraniem. Robi, gdyby jeszcze czytał starsze płyty ( no starsze... wszystkie bez ap 2.5 , a tego jest od groma ) to bym jeszcze przymrużył oko, ale teraz ? Muszę od nowa nagrywać gry, ( i to nie każda bedzie działać ) i na dodatek zakupić jakąś nagrywarkę Liteona.

Czyli jak zrobić ? Napisać @ do ziomka, by zwrócił pieniążki za naped + przesyłke w obie strony czy od raz bez cackania do allegro zgłaszać ?

10. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Heh, no rzeczywiście skoro masz wszystkie gry od nowa nagrywać... i dobrze myślisz zrób sobie rgh i spokój ;)
    Napisz do niego, jeśli nie będzie chciał po dobroci to będziesz musiał zgłosić do allegro.

11. alladyn1204

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Podaj link do aukcji.

Wczytywanie...