1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oto, co nas czeka w Dragon Age III: Inquisition

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez ROBI772, Październik 21, 2012.

1. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Własny zamek, wielkie poziomy i inne nowości mają być częścią Dragon Age III: Inquisition.

W końcu poznaliśmy kilka konkretów na temat Dragon Age III: Inquisition. Wszystkim podzielili się pracownicy BioWare podczas Edmonton Comic & Entertainment Expo. Podstawową informacją jest to, że gra pojawi się jesienią 2013 i nie będzie to ostatnia część serii. Podobno fabuła będzie poprowadzona tak, że część wątków zostanie rozwiniętych dopiero w kolejnej odsłonie.

Głównym bohaterem będzie człowiek - jeżeli dobrze zrozumiałem, to będzie to narzucone od początku - któremu określimy przeszłość, co wpłynie na to, jak potoczy się fabuła Dragon Age III. Gracz dostanie do dyspozycji własny zamek, a o wielkości gry nich świadczy to, że jeden poziom w DA III ma być większy niż wszystkie poziomy znane z części drugiej.

Będzie można romansować, ale scen łóżkowych nie zobaczymy. Dostaniemy możliwość dostosowywania wyglądu postaci, które wchodzą w skład naszej drużyny, a dodatkowo spotkamy towarzyszy z poprzednich części, co będzie okazją do poznania ich trochę bliżej. Twórcy chcą, aby w grze pojawiły się pewne ważne wybory, których dokonaliśmy, ale według producenta wykonawczego Marka Darraha, aktualnie badane są pewne rozwiązania, które nie zakładają importu zapisanych stanów gry - co oznacza, że nie wszystko jeszcze zostało ustalone.

Źródło: Gamezilla

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pmrowicki

Pmrowicki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    fajnie że coś słycha bo lubie DA :) choc 2 ciut krótka była ;/

4. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    I granie elfem poszło się jee.... Nie mogą zrobić DA:O z lepszą grafiką i nową, lepszą fabułą?

5. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    @Up
    Na konferencji na pytanie o inne rasy zapowiedzieli, że postarają się, żeby elfy i krasnale były grywalne "w przyszłości", czyli zapewne już planują DLC.

6. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jednym słowem : kiepsko. Bardzo mi się spodobał pomysł z możliwością stworzenia postaci od zera łącznie z wybraniem rasy i przeszłości, i on właśnie sprawił że DA:O jest jednym z moich ulubionych rpgów i porzucenie go w DA2 sprawiło że do tej pory w niego nie grałem...

7. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Ale co mnie obchodzą DLC? Niedługo możliwość zapisu trzeba będzie sobie kupić w DLC. To jest chore, znowu zgarną fale krytyki za DA3 jak w przypadku DA2... Mogli skończyć tą serie na DA:A

8. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Dragon Age Origins było o klasę lepsze od drugiej części. Takie przynajmniej jest moje zdanie i mam duże nadzieje na powrót do rozwiązań znanych z pierwszej części. Trzeba wypatrywać bardziej szczegółowych informacji i prezentacji gameplayu.

9. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    Halo halo a DA III będzie jeszcez na tą generację ? :D Ale tak jak wyżej jedynka zjada drugą część na śniadanie. Mam nadzieje że trzeciej będzie bliżej do pierwszej części

Wczytywanie...

Poleć forum