Oto sposób na nieskończonego expa w Rocket League

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Chcecie łatwo zwiększyć swój poziom w Rocket League, by móc pochwalić się lepszą rangą? Ktoś znalazł prosty sposób, by szybko zdobyć masę punktów doświadczenia.

Rocket League to istna perełka cyfrowej dystrybucji i w naszej recenzji otrzymała rewelacyjne 9/10. Poziom możecie nabić podczas zwykłej gry i nie ma większej potrzeby posiadania wysokiej rangi. Jeśli jednak chcecie móc się pochwalić tytułem Eksperta czy Legendy, a nie chce Wam się dużo grać, oto prosty sposób na levelowanie konta.

Ustawiamy prywatną grę (50% expa mniej, ale to nie ma aż takiego znaczenia) i korzystamy z metody, a jak nam się znudzi, wbijamy tego gola kończącego mecz i tyle. Poniżej filmik przedstawiający całą sztuczkę:


 

Zajczak1982

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
właśnie to testuje i działa :) Wiem, że to oszukiwanie dlatego nie nabijam za dużo, tylko pytanie czy mogą za swój własny błąd np wrzucić Bana?
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No a później przed znajomymi ale jestem zajeb... Zobacz jaki mam lvl heh takie nabija ie zostawię bez komentarza

XBOX 360 - LT3.0/LTU2/RGH/RGH1.2/RGH2.0/SRGH - KALISZ
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
właśnie to testuje i działa :) Wiem, że to oszukiwanie dlatego nie nabijam za dużo, tylko pytanie czy mogą za swój własny błąd np wrzucić Bana?
Na przykładzie The Division widać że mogą za swój błąd wlepić bana.
Teraz wszystko możliwe, odkryłeś dziurę, bawisz się swoją grą to możesz równie dobrze dostać bana i po zawodach.
Przecież za grę już zapłaciłeś, firma swoje od Ciebie dostałą więc co im przeszkadza dać bana skoro kasa na koncie się zgadza <ok>
 

Zajczak1982

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chyba i tak zostało to w jakiś sposób naprawione, punkty się robią ale finalnie mi ich i tak nie zaliczyło.
 

ksywabezgracza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ostatnio znalazłem dosyć śmiesznego buga. Jak się skoczy mniej więcej na środek krążka to potem możemy się nim poruszać, a punkty nie są nabijane

Wystukane na MI 4
 

Do góry Bottom