1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oto sposób na nieskończonego expa w Rocket League

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 30, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Chcecie łatwo zwiększyć swój poziom w Rocket League, by móc pochwalić się lepszą rangą? Ktoś znalazł prosty sposób, by szybko zdobyć masę punktów doświadczenia.

Rocket League to istna perełka cyfrowej dystrybucji i w naszej recenzji otrzymała rewelacyjne 9/10. Poziom możecie nabić podczas zwykłej gry i nie ma większej potrzeby posiadania wysokiej rangi. Jeśli jednak chcecie móc się pochwalić tytułem Eksperta czy Legendy, a nie chce Wam się dużo grać, oto prosty sposób na levelowanie konta.

Ustawiamy prywatną grę (50% expa mniej, ale to nie ma aż takiego znaczenia) i korzystamy z metody, a jak nam się znudzi, wbijamy tego gola kończącego mecz i tyle. Poniżej filmik przedstawiający całą sztuczkę:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Zajczak1982

Zajczak1982 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mysłowice
    właśnie to testuje i działa :) Wiem, że to oszukiwanie dlatego nie nabijam za dużo, tylko pytanie czy mogą za swój własny błąd np wrzucić Bana?

4. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    No a później przed znajomymi ale jestem zajeb... Zobacz jaki mam lvl heh takie nabija ie zostawię bez komentarza

XBOX 360 - LT3.0/LTU2/RGH/RGH1.2/RGH2.0/SRGH - KALISZ

davex lubi to.
  5. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Na przykładzie The Division widać że mogą za swój błąd wlepić bana.
    Teraz wszystko możliwe, odkryłeś dziurę, bawisz się swoją grą to możesz równie dobrze dostać bana i po zawodach.
    Przecież za grę już zapłaciłeś, firma swoje od Ciebie dostałą więc co im przeszkadza dać bana skoro kasa na koncie się zgadza <ok>

WRUB5ON lubi to.
  6. Zajczak1982

Zajczak1982 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mysłowice
    Chyba i tak zostało to w jakiś sposób naprawione, punkty się robią ale finalnie mi ich i tak nie zaliczyło.

7. ksywabezgracza

ksywabezgracza Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    167
    Punkty za osiągnięcia:
    33
    Ostatnio znalazłem dosyć śmiesznego buga. Jak się skoczy mniej więcej na środek krążka to potem możemy się nim poruszać, a punkty nie są nabijane

Wystukane na MI 4

Wczytywanie...

Poleć forum