1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Otwarcie konsoli a serwis

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez outcast, Wrzesień 16, 2013.

1. outcast

outcast Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Mam problem ze stacją dysków w Xboxie 360 Elite, podejrzewam że jest to wina wypalonego lasera. Chciałbym sam zajrzeć do napędu i spróbować go naprawić. Czy jeśli otworzę konsolę (wcześniej nie otwieraną), która jest już po gwarancji, to w razie potrzeby dalej będę mógł korzystać z oficjalnego płatnego serwisu Microsoftu?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zapewne tak. Ale ms cie skosi jak za zboże za taką usługę. Lepiej kupić z allegro lub na serwisie wymienić. Możesz podkręcić moc lasera lub go wyczyścić zanim wymienisz.

4. outcast

outcast Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Serwis już zamówiłem, jego koszt wyniesie 96 Euro. Problem w tym że moje zlecenie utknęło, Microsoft nie jest w stanie powiedzieć dlaczego i póki co kazali mi czekać na kontakt z ich strony. Co do czyszczenia lasera, to właśnie dlatego pytam czy w razie gdybym zdecydował się na własnoręczną naprawę napędu, to wciąż będę miał możliwość naprawy konsoli w autoryzowanym serwisie, u profesjonalistów. Rozumiem, że laser podkręca się "hardłerowo", tj. po otwarciu konsoli?

5. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dwie śrubki masz tylko i miernik potrzebny jest a jak to zrobić ,żeby go nie ubić to znajdziesz poradnik na google.

6. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Podkręcić moc lasera????

Potencjometr a nie śrubka po pierwsze, jest od DVD i CD ( patrząc na soczewkę z góry lewy to dvd prawy cd) wartość sprawdź miernikiem 20kOhm ustaw na mierniku zakres poprawny od 3,0x do 3,30.

Ale jeśli nie wiesz jak rozebrać konsolę i nie zniszczyć wszystkiego dookoła to lepiej oddaj do serwisu taniej bezpieczniej.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4

7. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    96 euro kolego troszeczkę ta cena wygórowana lepiej kupić napęd na allegro bądź od kogoś z forum i wymienić samemu

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1069
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dokładnie ją jeszcze nie słyszałem o osobie która zapłaci 100euro za laser warty 40zl. Za tą cenę mamy konsole typu slim hehe

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

9. ZombaL

ZombaL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Przeworsk
    Dokładnie, lepiej anuluj to zamówienie w MS serwisie i podeślij komuś na forum.

Wczytywanie...

Poleć forum