1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Otwarta beta Warface na Xboksa 360

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 27, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Ale mimo otwartego charakteru, bety nie mogą pobrać wszyscy zainteresowani, lecz jedynie abonenci Xbox Live Gold.

Major Nelson za pośrednictwem swojego bloga poinformował, że wszyscy chętni abonenci Xbox Live Gold mogą już pobrać wersję beta strzelanki sieciowej Warface bezpośrednio z poziomu interfejsu konsoli Xbox 360 lub też dodać ją do kolejki ściągania korzystając z witryny Xbox.com. Warto przypomnieć, że gra jest darmowa (free-to-play), ale umożliwia zakup różnych dodatków za prawdziwe pieniądze.

Warface w wersji beta pierwotnie zostało udostępnione posiadaczom komputerów osobistych, a następnie niektórym właścicielom konsoli Xbox 360. Próbne wydanie strzelanki, za którą nota bene odpowiada Crytek (twórcy serii Crysis), oferuje cztery klasy postaci, rozmaite mapy do wyboru, tryb kooperacji oraz rywalizacji, możliwość wykonywania zróżnicowanych misji (codziennie nowe!), a także zawiera opcję modyfikacji broni.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. maestro7

maestro7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    No to trzeba sprawdzić co to za gierka na pc szału nie było ;)

4. SEBA VENCEDOR

SEBA VENCEDOR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WARSZAWA
    No i 30 aczików do zdobycia ;-)

5. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    to na konsoli też nie będzie :D

do kiedy ma trwać ta beta?

6. tomix710

tomix710 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Grałem może z godzinkę w zamknięta wersję beta i na prawdę nie wyglądało to źle.

Grafiki do BF bym nie porównywał ale jak na darmowy FPS grało się przyzwoicie.

Z chęcią pograłbym z kimś w Co-Pa ;)

Wysłane po przez "Super Szybki Internet LTE" 1mb/s i Xperie Z1

7. maestro7

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Panowie i Panie, gdzie to znaleźć? domyślam się pewnie, że dałem ciała bo wziąłem kod na 72h i on nie zmienia statusu na Gold tylko daje możliwość gry przez sieć :/ a może jednak? jeśli tak to gdzie szukać, bo wpisuje w wyszukiwarce i nie ma. I tak jak pytał #JaZz - do kiedy trwa beta?

8. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Do gry potrzeba abonamentu gold. Trial odpada

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

9. maestro7

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    ech, tak myślałem, to jak teraz wykupię golda na miesiąc to to 72h mi przepadnie? czy gold zostanie aktywowany jak skończy się trial?

Wczytywanie...

Poleć forum