Otwarta rejestracja :D na bt.xbox-sky.cc

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Nowis

Użytkownik
Użytkownik
A więc przekazuje to info wam nie wiem czy tu ale informuje jak zły dział to przenieście ;]
 

Szpaner94

Banned
Świetny tracker ;). Transfer na poziomie 1 000-600 kb/s to norma.

Mocna stroną jest też forum forum.
 

DJDIDO

Banned
przyda się na pewno
 

RaXiL

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki ziomek świetna strona naprawdę polecam!!!
 

YesOrNo

Użytkownik
Użytkownik
Rejestracja do ****,żadnego maila nie przyjmuje
 

bzyczq

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
ja kiedyś na gmail'u dostałem od razu ;)
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Kosz, były minimum trzy takie tematy...
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
Kosz, były minimum trzy takie tematy...
były ale znikły w gąszczu "nowinek" czyli 5x temat o black ops, 3x o moh i pińcet tematów o innych grach, które w sekunde na sekunde powstają.
 

lewapkon

Użytkownik
Użytkownik
Kosz, były minimum trzy takie tematy...
Być były, ale rejestracja jest otwarta tylko przez kilka dni, a potem jest zamykana na długi czas. Gdy jest znowu otwierana to ktoś pisze taki temat, żeby poinformować wszystkich (którzy są chętni do założenia konta), że mogą to zrobić.
 

Szpaner94

Banned
Być były, ale rejestracja jest otwarta tylko przez kilka dni, a potem jest zamykana na długi czas. Gdy jest znowu otwierana to ktoś pisze taki temat, żeby poinformować wszystkich (którzy są chętni do założenia konta), że mogą to zrobić.
Fakt. Ja rejestrowałem się chyba w styczniu... I od tamtej pory zakładanie nowych kont było niemożliwe.

Temat powinien być podklejony na kilka dni, albo odświeżany, bo w tym roku chyba już nie będą otwierać tego Tracker'a. A dla większości może to okazać się istotniejsze niż lista Perków.
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
kiepska stronka. Nie polecam. Lipne transfery. Jest sto lepszych prywatnych trackerów gdzie rejestracja jest darmowa a transfery duzo wyzsze.

Btw. jak czytalem kiedys to forum to wszyscy sie tą stronką jarali i mowili jakie kosmiczne transfery na niej mają. Jak byla otwarta rejestracja to sie regnąłem, ale transfery na poziomie 100kbps to niestety norma ;/ Rozczarowalem sie strasznie
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
kiepska stronka. Nie polecam. Lipne transfery. Jest sto lepszych prywatnych trackerów gdzie rejestracja jest darmowa a transfery duzo wyzsze.

Btw. jak czytalem kiedys to forum to wszyscy sie tą stronką jarali i mowili jakie kosmiczne transfery na niej mają. Jak byla otwarta rejestracja to sie regnąłem, ale transfery na poziomie 100kbps to niestety norma ;/ Rozczarowalem sie strasznie
no to kolego masz coś chyba z internetem ...

zawsze ale to zawsze jak pobieram coś nowego to mam transfery po 1040 kB/s więc jest naprawde dobrze.
 

Nowis

Użytkownik
Użytkownik
dla mnie nie ma lepszej stronki zawsze sciagam z tad albo z polskiej wersji tej strony ;] nie mam za szybkiego internetu bo tylko 1 mb ale sciaga mi sie caly czas full transferem wiec dla mnie jest nieebo :DD
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom