1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Otwieranie konsoli i wgranie dashboardu. Przeróbka LT + 3.0.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bartolinho10, Sierpień 17, 2012.

1. Bartolinho10

Bartolinho10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Proszę od razu moderatorów na wstępie, aby nie usuwali zbyt wcześnie mojego tematu. Bo czasami gdy założę, nie zdążę o wszystko zapytać a temat ląduje już w koszu. ;)

Mam zamiar przerabiać Xbox'a, wgrać Firmware do napędu LT + 3.0. Konsolę będę oddawał do serwisu, będzie dowoził ją mój brat.
    Pytałem sprzedającego i mówił mi, że skoro to dalsza podróż autobusem, to lepiej abym sam wymontował i dowiózł sam napęd, ponieważ konsole podczas transportu często doznają uszkodzeń.
    I tutaj moje pytanie, lepiej jest samemu wykręcić napęd i zawieźć? Wtedy konsola raczej się nie uszkodzi, a i nie będzie trzeba wieźć sprzętu ;)
    Tylko czy samemu bez specyficznych narzędzi dam radę to zrobić i czy czegoś nie uszkodzę ? Podacie link do jakiegoś poradnika otwierania ?

Dostałem również informację od serwisu, abym przed wyjęciem najpierw zaktualizował dashboard do najnowszego.. Czyli jakiego ?
    To rozumiem, że dam radę zrobić ? Za pomocą pendrive, lub podłączając się do live ?

Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi. Będę wdzięczny za każdą pomoc ! ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Nie wiem jak ty chcesz wieźć tą konsole, że boisz się o uszkodzenia o_O. Według tego co napisałeś powinienem za każdym razem jak jadę coś skopiować z laptopa do stacjonarnego kompa u kumpla powinienem wziąć sam dysk. Co do wgrania dashboardu możesz przez live

4. Bartolinho10

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak mi powiedzieli, gdy dzwoniłem umówić termin na Flash'a.
    mrowa522 może gdyby to była podróż ok. 200km w jedną stronę to powinieneś brać sam dysk..Bo tutaj tyle wchodzi w grę.

5. omega_pl

omega_pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    PRG
    Ja swoja wozilem po calej polsce jak zmienialem jednostki wojskowe i nic jej nie bylo wsadzasz w plecak i heja :D

1 osoba to lubi.
  6. mrowa522

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Plecak i nic się jej nie stanie chyba, że będziesz rzucać

1 osoba to lubi.
  7. Bartolinho10

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli lepiej się nie paskudzić i przetransportować całą konsolę ? Dlatego zastanawiałem się nad drugą opcją, gdyż rozmawiałem z facetem z serwisu i on mi tak powiedział. Powiedział też coś, że nawet przy prawidłowym transporcie konsole ulegają uszkodzeniu z powodu zimnych lutów..

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1063
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Kolego powiedz nam ty naprawdę jestes tak ograniczony? Nie chce cie urazić lecz podejrzewam, ze dziecko 6-7letnie wpadło by na to jak zabarac konsolę....

2 użytkowników lubi ten post.
  9. psilon

psilon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bierz konsole ze sobą, przynajmniej na miejscu po wgraniu LT sprawdzisz czy wszystko hula jak należy, bo z samym napędem byś tego nie dał rady zrobić, a czasami różnie bywa.

10. Bartolinho10

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Może i by wpadło na nie jeden pomysł. Psując przy tym konsolę.
    Nie znam się dokładnie na tym, a skoro facet z serwisu mi tak zalecił, więc się was pytam..

~akir to nie ma nic do tematu, i widzę, że to jednak ty jesteś ograniczony, bo nic nie wniosłeś tą wiadomością. Zamiast dodać sensowną odpowiedź przyczepiasz się do mnie.

Czyli brać konsolę pakować i normalnie jechać i nic jej nie będzie po wstrząsach itp?

11. Bartolinho10

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  12. Looozak

Looozak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ta bierz i jedź a dla pewności zapakuj ją w koc albo coś heh nie no wsadź do plecaka, i jedź żadnych uszkodzeń nie powinno być.

1 osoba to lubi.
  13. Bartolinho10

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam folię bąbelkową to zawinę żeby nie latała. Pytam, bo ten serwisant mnie przeraził po prostu. Mówił, że jeśli dam radę, to mogę wysłać sam napęd. Bo konsole podczas transportu często ulegają uszkodzeniu. ;)

A wolę się dopytać, niż potem załować..

14. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Chodziło mu pewnie o transport pocztą, albo to jakiś lewy serwisant i może mieć opinie w sieci że uszkodził komuś konsole i tak się wybiela.

1 osoba to lubi.
  15. Bartolinho10

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  16. mrowa522

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Na forum jest pełno osób z wyrobioną dobrą opinią więc czemu nie skorzystasz z usług żadnej z nich? Nie twierdze, że ten serwis co podałeś jest zły ale po co kombinować? Co do transportu każdy ci już chyba pisał, że nic się z konsolą nie stanie jak ją włożysz do plecaka i nie będzie rzucał.

1 osoba to lubi.
  17. Bartolinho10

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A kogo polecicie z Warszawy ? Bo tylko tam mam możliwość. Najlepiej żeby zrobione było na miejscu..

18. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    Napiszę tak jeżeli nie umiesz posługiwać się śrubokrętem to nie wyciągaj napędu
    zapłać za kuriera i bedzie spox poobklejaj ją;)
    Najlepsza sprawa to samemu nauczyć się robić cfw bo za cfw płacisz 40zł a sprzęt do robienia tego tyle samo więc jak się nauczysz to za drugim razem zaraz się zwróci;))
    jak robić cfw masz na forum więc się nie pytaj

1 osoba to lubi.
  19. Bartolinho10

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie będę wysyłał kurierem, brat będzie zawozil autobusem. trochę daleko ale tam, będzie uważał to chyba nic się nie stanie.
    śrubokretem umiem się obsłużyć . sam trochę się boję, pierwszy raz wolę żeby mi ktoś to zrobił. gdy będę miał klucz napędu to potem dam radę ;)

20. wojsz20

wojsz20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Chłopie :D co za mega problem ;) bierzesz konsole sobie powiedzmy do reklamóweczki , reklamóweczke wkładasz do plecaka i wio :D , a to że ktos ci kazał tylko dysk wieźć to pewnie przez to że nie chciał marnować swojega lub twojego czasu na rozkrecanie konsoli lub też poprostu nie chce miec nic wspólnego ze sciąganiem "plomby" czyli zabezpieczenia z gwarancji

1 osoba to lubi.
  21. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Chyba brat nie będzie jej rzucał w drodze do serwisu :) Wystarczy zapakować ją w plecak :)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum