1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Otwieranie obudowy (zaczepy) - zaraz mnie coś trafi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez noname, Wrzesień 8, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. noname

noname Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.

Dzisiaj dostałem uszkodzonego Xboxa 360. Chciałbym go otworzyć, ale mam problem z tymi zaczepami z tyłu. Pisząc to skacze mi ciśnie i zaraz Xbox poleci w kierunku betonowej ściany. Jak otworzyć te cholerne zaczepy?

Obejrzałem ten filmik: KLIK. Typek zaczyna otwierać te zaczepy w 3:22. Włoży ten śrubokręt, pstryknie i po krzyku. U mnie tak się nie dzieje. Mam malutki (bardzo) płaski śrubokręt wkładam, cisnę i nic, a robię dokładnie tak jak kolo na filmiku :(

Videotutorial - Jak rozłożyć konsolę Xbox 360 (-=DEXTER=-) został skasowany z YouTube.

Poradnik z forum jest niekompletny - nie ma żadnych zdjęć.

Mogę prosić o pomoc?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pawel1924

Pawel1924 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hej :)

Wczoraj miałem to samo :)

Zacznij od tej strony gdzie jest więcej dziurek :) I ciągnąc obudowę do góry wkładaj śrubokręt do każdej z dziurek (zaczynając od tej przy rogu). Włóż, wciśnij aż pstryknie i następna aż pstryknie itd

Pamiętaj aby lekko obudowę ciągnąć do góry to łatwiej Ci będzie. Musi zejść

4. shusek

shusek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia: