1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Otwieranie xboxa 360

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Siwy96, Marzec 27, 2012.

1. Siwy96

Siwy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Witam,
    mam xboxa 360 elite i mam problem z otworzeniem tego cacka. Zdejmuję górną i dolną pokrywe potem otwieram zatrzaski na przodzie i schody zaczynają się przy zatrzaskach z tyłu :( Oglądałem mase filmów ale nie moge sobie z tym poradzić. Dodam że nie posiadam specjalnego klucza do otwierania xboxa. Pomoże ktoś ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rainbowek

Rainbowek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W czym mamy Ci pomóc skoro nie wiemy z czym masz problem? A tak na marginesie, pisze się "pomoże".

4. Siwy96

Siwy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Problem mam z zatrzaskami z tyłu konsoli których nie potrafię otworzyć. Już tyle razy próbowałem że te otwory się nieco wyryły i jest coraz gorzej by otworzyć xboxa. Ma ktoś jakiś dobry sposób na te zatrzaski z tyłu ?

5. ojciecmoderator

ojciecmoderator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To jest dość proste. Weź coś ostrego i zaczynaj od jednej strony. Wkładają po koleji do każdej dziury i po "kliknięciu" lekko rozchylaj obudowe ( dół i góra) słyszałem tez od znajomych robiących to grzebienien. Wystarczy wyłamać większość igieł zostawiając tylko te które bedą pasowały do otworów z xboxa. A jak i tego nie ogarniesz na YouTube są poradniki. Powodzenia.

Wysłane z iPhone przez program Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum