1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Otworz naped... Jak zaradzic?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mar'ek, Sierpień 6, 2010.

1. mar'ek

mar'ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Przyłęk
    Witam

ostatnio sciagnagnolem gre mass effect 2 i podczas wkladania plyty pokazuje mi sie OTWORZ NAPED. zobaczylem na internecie, ze trzeba ograniczyc maksymalne wychylenie lasera po przez zamontowanie ogranicznika w ksztalcie gumki na koniec prowadnicy. Nie wiem jaka ma byc grubosc tej gumki. jeśli macie jakies opracowane patenty to bardzo bym byl wdzieczny jesli sie nimi ze mna podzielicie. (foto mile widziane:))

z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Mnie tak się pokazuje jak źle (jakiś błąd wyskoczy) nagram płytę audio, może coś zrąbałeś przy nagrywaniu ?

4. Pinernals

Pinernals Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A inne gry działają normalnie? Może po prostu źle nagrałeś. Jaki masz Iextreme?

5. mar'ek

mar'ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Przyłęk
    mam Iextreme 1.6 wydaje mi sie ze gre dobrze nagrałem tak jak kazda inna. tak mi sie dzieje na bioshocku 2, mass efect 2 i singularity. Ponawiam pytanie jakiej grubosci ma byca ta gumka?

Wczytywanie...

Poleć forum