1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Otwórz napęd

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez swiezak, Wrzesień 23, 2013.

1. swiezak

swiezak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,zakupiłem na allegro konsole xbox 360 elite. przyszła dzisiaj do mnie jednakże,gdy wkładam oryginalną grę lub film DVD to napęd jej nie czyta,nawet nie próboje jej czytać,tylko od razu "otwórz napęd".nawet nie słychac,że napęd pracuje.nie wiem co mam robić.sprzedawca zapewniał ,że wszystko cacy . co moze byc nie tak?? ps.posiadam jeszcze naped liteon lt+3.0 czy moge go jakos tam ewentualnie wsadzic?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Padnięty laser lub brak KEY'a w napędzie...
    Ale skoro nawet nie próbuje zakręcić to stawiam na laser.

4. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak to jasper i zobacz jaki jest napęd w xie . Jak ma tam liteona, to wyciągasz klucz z tego co jest wgrywasz do swojego z lt 3.0 i próbujesz.

5. swiezak

swiezak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jest tam liteon.jak mam to zrobic?

6. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Możesz tą konsole odesłać sprzedawcy jak nie działa napęd a miał działać. Nie grzeb w niej nic, tylko pogadaj z sprzedawcą.

7. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Zgadza się jak dopiero co kupiłeś to lepiej odeślij bo jak otworzysz lub powiesz mu że coś tam kombinowałeś to gościu ci po prostu pewnie wtedy nie uzna reklamacji... a gdyby było coś poważniejszego wtedy będziesz trochę w plecy. A skoro pisał że wszystko działa to powinno działać.

Wczytywanie...

Poleć forum