1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

otwórz napęd

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez arturwiecki, Grudzień 13, 2009.

1. arturwiecki

arturwiecki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    kosmos
    Dzisiaj od rana męcze się aby uruchomić gre napęd niechce zaskoczyć aby czytać płyty jakiś czas temu też tak było alesię udało po godzinie pograć może musiał bym laser przeczyścić pomoże kto

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mate08

Mate08 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zamość
    ja mialem tez taki problem ale to byla wina nie lasera tylko mechanizmu dzieki ktoremu laser porusza w gore w dol. Wystarczylo uderzyc w xboxa i zaskoczył i działa :) jak chcesz to rozkreć napęd i zobaczy czy to nie to

4. rav189

rav189 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hrubieszów
    Ja mialem problem wlasnie gdy wkladalem plyte to po chwili pisało "otwórz napęd" to wziąłem rozkrecilem konsole przeczyscilem laser i wszystko dzialalo a żadnej plyty mi wczesniej nie chcialo czytac ;D

5. Gutekdsk

Gutekdsk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wałcz
    Tez tak mam, ale tylko jak wlaczam x'a, jest tak ze albo Odtwórz DVD albo Otwórz napęd, otwieram naped i zamykam i dziala normalnie:p

6. snah

snah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wcześniej miałem tak samo jak Gutekintruz, potem napęd nie chciał wogóle zaskoczyć. Po ok 30 min., gdy zacząłem używać domowych sposobów naprawy, dysk zaskoczył i teraz chodzi jak nówka. Tylko muszę jeszcze wyczyścić laser płytą czyszczącą.

7. <!^NERO^!>

<!^NERO^!> Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Tylko muszę jeszcze wyczyścić laser płytą czyszczącą.

W instrukcji xbox 360 jest napisane aby tego nie robić :)

8. Pawex09

Pawex09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krasnobród
    pisze otwórz DVD ??

Wczytywanie...

Poleć forum