1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

otwórz napęd

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez garnek, Styczeń 4, 2010.

1. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dzisiaj kupiłem 4 oryginalne gry z xboxa 1 SC, SC:pT, SP:CT, SC: DA. Wszystkie trzy mi widzi ale Double agent nie. Wkładam płytę do napędu i jest takie pi, pi (nie wiem ale to chyba laser) no i od razu pokazuje się otwórz napęd. Dzieje się też tak z kopiami zapasowymi ale nieraz po 20 razach wkładania i wykładania - gra rusza. Co może byc tego przyczyna? Gra czy napęd?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    naped - nie radzi sobie z plytami. samsung?

4. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    O ile się nie mylę - BenQ

Gra Double agent przetestowana u mojego znajomego i u niego gra bez problemy się włączyła.
    Czyli mój napęd szwankuje. Spróbować przeczyścić laser, kupić nowy napęd?

5. claudii

claudii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    Taki problem wyskoczył mi w nowej konsoli z 22.8.2009, za pierwszym razem gra ruszyła ale zwis no to restart i ****, bzz bzz i otwórz napęd. po kilku próbach, małym wstrząsie konsoli ruszyło. Na razie działa ale nie wiem czy nie będzie z tym problemu w przyszłości, reklamować to czy nie?

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Daj na gware :) nie ruszaj konsoli jak czyta płytę bo Ci porysuje :)

7. grzes1108

grzes1108 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mialem tak w swoim starym falconie z benq. mnie pomogl tutorial ( niepamietam na ktorym forum znalazlem ) z gumka recepturka, zakladana w miejscu gdzie laser sie po szynach porusza gumka ma na celu ograniczenie wyjezdzanie laseru poza obreb plyty. w moim przypadku zadzialalo wysmienicie gry odpalaly za kazdym razem, a przed tym na 20 prob 19 to bylo otworz naped :)

Wczytywanie...

Poleć forum